reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Hej Dziewczyny!

Oglądam Wasze zdjęcia USG i widze, że na mojej 2 wizycie u gina (8 czerwca) będzie już widać moją fasolke. Bo 15 maja byłam u lekarza to powiedział, że jeszcze za wcześnie na USG.

Nowa (7 tydzień ciąży)
 
Hej Dziewczyny!

Oglądam Wasze zdjęcia USG i widze, że na mojej 2 wizycie u gina (8 czerwca) będzie już widać moją fasolke. Bo 15 maja byłam u lekarza to powiedział, że jeszcze za wcześnie na USG.

Nowa (7 tydzień ciąży)
Gratuluję i czekamy na fotkę jak się Maluch namyśli i ujawni:-D:-D
Moje Serduszko było już widać w pierwszym dniu 8 tygodnia
 
Wiem że to szybko i wogóle wiem że przy drugiej ciąży brzusio szybciej wyskakuje ale normalnie się aż z M dziwimy że tak szybko bo to jest 7 tydzien:tak:to jest brzusio po śniadanku;-)
 
Patrysia ale juz brzusio masz! nic tylko ogladac i glaskac :tak: Ja nadal wyczekuje swojego jeszcze troszke :)
 
Hej jestem tu nowa na wstępie chciałam powiedziec ze śliczne te wszystki fasolki kropeczki itp,ale mam pytanie .Miałam usg 20 maja wedlug usg to 4 tyg i 2 dni ( dodam ze od zapłodnienia) a mój pęcherzyk jakis takie malutki ( 5mm ) boje sie ze cos jest nie tak .Czy któras z Was tak miała?? Czy to normalne?
 
Hej jestem tu nowa na wstępie chciałam powiedziec ze śliczne te wszystki fasolki kropeczki itp,ale mam pytanie .Miałam usg 20 maja wedlug usg to 4 tyg i 2 dni ( dodam ze od zapłodnienia) a mój pęcherzyk jakis takie malutki ( 5mm ) boje sie ze cos jest nie tak .Czy któras z Was tak miała?? Czy to normalne?
wydaje mi sie ze to normalne karzde dziecko inaczej rosnie bac spokojna
 
reklama
Do góry