reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wózków

nie no samochod nie taki maly, ale patrzac na to ile bedziemy miec betow z Polski lacznie z jedzeniem to nie wiem za bardzo jak sie zabierzemy :-p dlatego mysle nad ta spacerowka..:confused:
 
reklama
Tak wiec, zakupilam spacerowke, podziele sie z wami opinia :-)
Zaczne od tego ze ladny kolorowy, bo w holandii przewazaja szarosci i beze:eek:
Wozek prowadzi sie super, bo raczka jest laczona, czyli mozna prowadzic jedna reka i jedzie caly czas prosto, nie skreca na boki.
Mozna ustawic w 3 pozycjach - siedzaca, pollezaca-polsiedzaca (jak kto woli :p) i lezaca, czyli dla malucha w sam raz.
Podporka na nozki jest - jak widac na zalaczonym obrazku.
Kolka piankowe.
Na raczce ustawiona podstawka na picie i cos do jedzenia :-D
Dosyc duzy kosz na zakupy.
Cena tez niewysoka!
Poki co jezdzi mi sie fajnie, mam nadzieje, ze posluzy dlugo:tak:
www.tomi.pl/szczegoly/14142
 
Alexja, co do wózków STOKKE mam bardzo mieszane uczucia. Moja koleżanka ma taki i nie jest on zbyt wygodny. Nie składa się za bardzo, więc nie mogła go zabrać np. do samolotu...jak ja swojego Mutsy (nie parasolkę, zaznaczam). Fajne są te wszystkie dodatki, gadżety, ozdobniki, szczególnie na zimę...ale do tanich nie należą i jak na mój gust to taki wózek troche szpanerski;-) Fajnie wygląda, ale nie jest to za bardzo poręczny. Wersja na gondolę jeszcze jakoś obleci, ale z siedziskiem mało wygodna. Dziecko siedzi na takiej jednej wielkiej łodydze, jakby na krzesełku "w barze";-)Koleżanka mi mówiła, że jest z nim niesamowicie ciężko wsiąść do autobusu, a o tutejszych tramwajach ze schodkami już nie wspominam.

The Hague, bardzo fajny wózek. Świetnie wygląda. Mam pytanie, czy ta spacerówka się składa?...bo jak na moje oko, to chyba to nie jest parasolka, co? Dla mnie spacerówka musi się składać, to chyba najważniejszy z warunków.
 
TheHague, składa się tak jak mój Musty, ten 3 w 1. Wózek bardzo fajny i przystępna cena. Przeglądałam tą stronę od Ciebie i widziałam, że mają fajne kolorki do wyboru.

Ja się zdecydowałam na zakup parasolki. Mój Musty transporter był na prawdę super, ale Janek jest duży, tzn. długi i już się mi nie mieścił. Wybrałam Koelstre Simbe T3, dokładnie ten kolorek:
Koelstra - Buggy Simba - Complete lichtgewicht buggy

Cena przystepna, można dokupić wiele przydatny dodatków: śpiworek na nogi na zimę, folię przeciwdeszczową, podkładkę na siedzisko (soft seat), pałąk. A jak ktoś potrzebuje (ja nie kupiłam) to jest jeszcze torba i parasolka.
Plusy:
- składa się jak parasolka
- bardzo leciutki
- ma amortyzację na wszystkie 4 kółka
- głębokie siedzisko, na dłużej posłuży (tutaj w NL widziałam tylko głębsze siedziska w wózkach-parasolkach u Peg Perego i Mutsy)
- łatwo się prowadzi (nie tak jak "po maśle" u Maclarena co prawda, ale lekko chodzi)
- ma 4 pozycje siedziska, można rozłożyć całkiem na płasko
- duża budka osłania przed słońcem

Minusy:
- czasem kółka terkoczą
 
reklama
Do góry