reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wózków

reklama
bernadetkka, faktycznie tanio jak skurczybyk..... ja swój kupiłam za 80 e, i jest w bardzo dobrym stanie :) to jest z takimi kołami jak mój tylko ze spacerowka jest z zielonym, mogłabyś go obejrzeć bo moze sie okazać ze jest bardzo zadbany a przy okazji cena jak za darmo :)
 
Bernadetkka spracerowka to chyba taka sama jak u mnie , tyle ze ja mam okienka w spacerowce, ale identyczny kolor, a gondola jest po prostu innego koloru moze osobno dokupiona, dlatego. Ja przyznam, ze swoj wyrwalam za 60 chytrusow i generalnie wychodze z zalozenia ze holendrom tu nie zalezy zeby np na wozku dorobic jak w Polsce wiec dlatego tak tutaj wszystko mozna latwo i tanio wyrwac.

The Hague, jesli masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to juz nie moj problem. Zwracalam sie ogolnie do wszystkich. Wybacz, ale tutaj piszemy o NASZYCH wozkach, moze napiszesz o swoim ?
:sorry2:
 
Mam trzy do wybory, najpierw je wszystkie obejrzymy i bedziemy sie zastnawiac:)
Widzialam go juz wczesniej ale nie zwracalam uwagi zbytnio bo ta cena byla taka mala i myslalam ze moze cos z nim nie tego:)
ale teraz mam was i kazda doradzi:)
U mnie w okolicach to drogie te wozki 100-350 wiec moze to polacy chca sprzedac:):D hahah
 
bernadetkka ja tez szukałam wózka w cenie 150 e, i jak znalazłam moj za 80 e to najpierw go omijałam bo myślałam ze pewnie lipny jakiś ale potem stwierdziłam ze kolorystycznie i w ogóle najładniejszy i najbardziej mi sie podobał wiec stwierdziłam ze nie zaszkodzi, i udało sie:) poszłam i kupiłam go odrazu ....

tzn babka chciała 95e ale ja wylicytowalam za 80 e:) z tym ze bez fotelika :) ale fotelik juz miałam osobno wiec mi nie zalezało zeby byl w komplecie, jedyne co musze dokupić to folie przeciwdeszczową :)

także trzymam kciuki ;)


jeśli chodzi o wyzsze ceny, to zalezy tez ile wózek ma lat.... niektórzy sprzedaja np wózek ktora ma 1 czy 2 lata wiec wiadomo ze chca np 300 , wozek np kilku letni bedzie tanszy, co nie znaczy ze zniszczony i zepsuty ;)
 
Ja powiem tyle; Jestem strasznie podekscytowana:D niby to tylko wozek, ale wszystko co kupuje dla mojego Ksiecia jakos mnie tak strasznie wzrusza:)
Tez mam foltelik ale jakos niewiem czy mi sie podoba... ale ma byc malo uzywany wiec nie bede chyba kupowac drugiego:)

A tak wracajac jeszcze to ten drugi co wam wstawilam to ma moze fotelik? bo ja doczytac nie moge;/
 
bez fotelika :)

ja teraz zauważyłam ze nie ma zdjęć mojego wózka, poniewaz przypadkiem je usunełam z serwera :(:( wstawiam nowe bo tam juz nie moge dopisać spowrotem :)



 
Ostatnia edycja:
reklama
ja miałam mutsy 4rider Taki z małymi kołami z funkcją składania i wciągania na schody
gondola jest nie wielka Moja dzieci rodziły się w zimę więc jak podrosły to akurat wyskoczyły z kombinezonów (a małe były jak się rodziły)
spacerowka też dla drobniejszych dzieci Taka wąska Kosz na zakupy wystarczał mi a robiłam duze zakupy :-)
denerwowało mnie to że butka nie przylega dobrze do wózka i sa przeciągi Moja dwójka w nim przejeździła ale nie kupiłabym drug raz
prowadzi się go super
jest bardzo cięzki
wóżke mam w piwnicy w pl muszę się go w końcu pozbyć
 
Do góry