reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wózków

aOLA masz racje te wózki są cieżkie i nie poleciłabym go mamom które mieszkaja np. w kamienicach gdzie trzeba co dzień wnosic i znosić wózek a jeszcze jak sie ma wąskie schody..... ja mam windę więc akurat mnie to nie przeszkadza ;)
 
reklama
Ja rowniez sie zgadzam i umiescilam ta informacje przy opisie mojego wozku. Nie chcialabym go wnosic po zadnych schodach :no:przy wyborze wozka warto przemyslec swoja sytuacje mieszkaniowa , jak rowniez wziac pod uwage czy wozek sprawdzi sie w danym kraju. Np w Polsce sa nierowne chodniki, kosta brukowa, natomiast w NL jest dosc plasko i mozna by nawet wziac wozek z malymi przednimi kolami , co np w Polsce nie zdaloby egzanimu, bo dziecko wy wytrzeslo.
 
dziewczeta, nie klocic sie.

Co do kosza, to ja moj wozek-oprocz wielu niewatpliwych zalet- uwielbiam tez miedzy innymi za to, ze ma duzy kosz i ogrrrooooomnaaaa torbe na zakupy.
Piszac o sobie: mam zawsze duzo zakupow, a jak jade do miasta, to z cala moja trojeczka, robie olbrzymie zakupy u Turka, poza tym wszystkie "akcesoria" i ekwipunek dla mojej trojeczki, swetry, plecak ze szkoly, itd.
bez duzej torby bym byla naprawde biedna.
W naszym domu to ja jestem ta, ktora robi zakupy.

Dla mnie jest TO BARDZO WIELKA ZALETA wozka, jesli ma on duzy kosz na zakupy, bo OSOBISCIE JA to uwielbiam. Zero stresu, miliona toreb w rece (albo i w zebach).

Poniewaz kazda pisze o swoich wozkach, ja polecam po raz kolejny JOOLZ. To jest cudo, a nie wozek :) juz kilka mialam i wiele innych probowalam (kolezanek) i joolz wygrywa ze wszystkimi.
 
A my mielismy wlasnie taki wozekMutsy Urban Rideer :tak::tak:i tez jestem z niego bardzo zadowolona..:tak::-D Bernadetkka nawet gondole mam w tym samym kolorze.. tyle ze w moim jest jeszcze maxi-cosi plus +2 spiworki :sorry:
 

Załączniki

  • DSCF6969.jpg
    DSCF6969.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 76
  • DSCF6968.jpg
    DSCF6968.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 56
  • DSCF6971.jpg
    DSCF6971.jpg
    48,5 KB · Wyświetleń: 56
  • DSCF6973.jpg
    DSCF6973.jpg
    48,7 KB · Wyświetleń: 60
Jaka spacerowke parasolke polecacie najbardziej? jade do Polski i szukam czegos skladanego, co by mi sie do auta zmiescilo :rofl2:
 
Ja jade za ponad miesiac do PL i ogolnie bedziemy go w foteliku wozic, ale taka parasolka tez sie przyda - one sie chyba tez rozkladaja do pozycji lezacej? czy nie?
 
reklama
Się rozkładają ale nie wszystkie, więc przed zakupem sprawdź.Jak w foteliku to nie lepiej zabrać stelarz od wózka???Zdjąc koła i jakoś się zmieści...Chyba że macie mega mikry samochód.
 
Do góry