reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

-Lorelain-

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Kwiecień 2010
Postów
4 726
Zapraszam dziewczyny do dzielenia się zdjęciami, fajnie będzie kiedyś powspominać :-)

no to ja pierwsza pokarzę swój teścik...tak na zachętę ;-)
ps. jest taki śliczny ze się nie mogę napatrzeć :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

 
reklama
Piekny:-)
Moj ostatni test, ktory robilam 2 dni przed sylwestrem(4 dni po terminie @)

702131_453204814741537_1223496163_n.jpg
 
masala nas znokautowała testami :-):-):-):-) super widać jak beta przyrastała !!! :tak::tak::tak: ... ja się śmieje a sama mam pół szafki testów na które z całą pewnością nasikam :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

galaxia - no i to się nazywa mieć grube krechy!!! :-):-):-):-)
 
Lorelain jak sie nie ma mozliwosci zrobic bety w laboratorium to sie kombinuje:pP Z cala pewnoscia bede sikac dalej skoro usg mam w 12 tyg i do tego czasu nie bede nic wiedziec co i jak;/

To teraz chwalcie sie brzuszkami:pP ja mam wrazenie, ze zaczyna mi sadlo ze spodni wychodzic:p
 
masala - ja na bete też się nie wybieram bo nigdy nie mam jak. Do pracy na 8:00 a tam zawsze w kolejkach same babcie i bym sie nie wyrobiła :-p

brzuch to mam jedynie chyba po świątecznym obżarstwie :sorry2: ... ja to musze tak z miesiąc poczekać to moze się już coś pokarze :sorry2:
 
reklama
masala - ja rok temu mialam termin na październik i mi brzuch bardzo szybko rósł, sama byłam w szoku, ale nie wiem czy tak rósł bo to druga ciąża czy rósł bo były bliźniaki. Zobaczymy jak będzie tym razem. W pierwszej ciąży brzuszek rósł mi raczej powoli.
 
Do góry