reklama

Galeria wrześniowych mamuś

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2013' rozpoczęty przez -Lorelain-, 5 Styczeń 2013.

1. -Lorelain-

-Lorelain- Fanka BB :)

Zapraszam dziewczyny do dzielenia się zdjęciami, fajnie będzie kiedyś powspominać :-)

no to ja pierwsza pokarzę swój teścik...tak na zachętę ;-)
    ps. jest taki śliczny ze się nie mogę napatrzeć :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

2. Galaxia

Galaxia Fanka BB :)

Piekny:-)
    Moj ostatni test, ktory robilam 2 dni przed sylwestrem(4 dni po terminie @)

702131_453204814741537_1223496163_n.jpg

3. reklama
  4. masala

masala Fanka BB :)

To ja tez sie pochwale:)) Kilka testow robionych na przestrzeni kilku dni, zeby miec pewnosc ze beta wzrasta:pP

5. -Lorelain-

masala nas znokautowała testami :-):-):-):-) super widać jak beta przyrastała !!! :tak::tak::tak: ... ja się śmieje a sama mam pół szafki testów na które z całą pewnością nasikam :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

galaxia - no i to się nazywa mieć grube krechy!!! :-):-):-):-)

6. gosheek

gosheek Fanka BB :)

A to mój tescik:)

Załączniki:

7. -Lorelain-

gosheek - kreski jak ta lala a ty tak w nie nie chciałaś wierzyć :-), normalnie po tyłku Cię lać [​IMG]

8. masala

Lorelain jak sie nie ma mozliwosci zrobic bety w laboratorium to sie kombinuje:pP Z cala pewnoscia bede sikac dalej skoro usg mam w 12 tyg i do tego czasu nie bede nic wiedziec co i jak;/

To teraz chwalcie sie brzuszkami:pP ja mam wrazenie, ze zaczyna mi sadlo ze spodni wychodzic:p

9. -Lorelain-

masala - ja na bete też się nie wybieram bo nigdy nie mam jak. Do pracy na 8:00 a tam zawsze w kolejkach same babcie i bym sie nie wyrobiła :-p

brzuch to mam jedynie chyba po świątecznym obżarstwie :sorry2: ... ja to musze tak z miesiąc poczekać to moze się już coś pokarze :sorry2:

10. reklama
  11. masala

Nie no ja sie zbijam:p Ale przy drugim to podobno duzo szybciej.

12. -Lorelain-

masala - ja rok temu mialam termin na październik i mi brzuch bardzo szybko rósł, sama byłam w szoku, ale nie wiem czy tak rósł bo to druga ciąża czy rósł bo były bliźniaki. Zobaczymy jak będzie tym razem. W pierwszej ciąży brzuszek rósł mi raczej powoli.

Poleć forum