reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

reklama
Bardzo dziękuje za miłe słowa :tak:
:-)
guziczeek


Tak mam długie włosy :tak:Parę centymetrów brakuje żeby były do pasa, ale po porodzie troszeczkę podetnę :tak:

monia

To mnie pocieszyłaś bo parę osób mnie straszyło,że brzuszek mi się obniżył a jednak mam taką nadzieje, że Jaśminka jeszcze w brzuszku posiedzi :tak: Tak z 2 tygodnie :-p
 
image.jpg Nie mogłam sobie poradzić z obroceniem zdjęcia :-D
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 220
Agatix

Śliczny brzusio :) Zdjęcie najlepiej jak otworzysz jakimś programem do zdjęć np. XnView i tam są u góry takie zielone strzałki w prawo bądź lewo, którymi można fotę obrócić. Jak zdjęcie obrócisz i spróbujesz zamknąć program to on automatycznie pyta czy zapisać zmiany dasz ok to obróci i obrócone zdjęcie zapisze na dysku ;-)


Jaśminka w brzuszku mamusi 38 tyg.:-) Ciekawe ile jeszcze takich fotek uda mi się napstrykać zanim urodzę :-Dplue.jpg
 

Załączniki

  • plue.jpg
    plue.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 209
reklama
a my wczoraj popstrykaliśmy troche fotek
do porodu coraz blizej a zdjec malutko , ciesze sie ze udalo sie zdazyc i ze bedzie pamiatka :)

Oto kilka z nich :
_MG_7186.jpg_MG_7341.jpg_MG_7368.jpgDSC_0140.jpgDSC_0261.jpgDSC_0532.jpg
 

Załączniki

  • _MG_7186.jpg
    _MG_7186.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 248
  • _MG_7341.jpg
    _MG_7341.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 247
  • _MG_7368.jpg
    _MG_7368.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 238
  • DSC_0140.jpg
    DSC_0140.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 249
  • DSC_0261.jpg
    DSC_0261.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 250
  • DSC_0532.jpg
    DSC_0532.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 251
Do góry