reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

ja sie ciesze ze przed nami wiosna bo podobaja mi sie sukienki jeansowe np taka
1295730598_160148641_1-Zdjecia--nowa-odziez-ciazowa-jeansy-ciazowe.jpg
 
reklama
Pora roku na rodzenie i chodzenie w ciazy tez mi sie podoba. zima byla makarbryczna na wielki brzuch;/ Snieg akurat tu lezal i balam sie, ze sie wywroce:) Lato fajniejsze:pP I nie trzeba przed wakacjami uwazac na kalorie:p Chociaz podobno w upalach sie puchnie... no zobaczymy, okaze sie i wyjdzie w praniu:-)
 
Ja młodego rodziłam w październiku i powiem wam że lato okropne było... Nogi miałam jak bańki ledwo japonki ubuireałam, jak chłodniej albo mokro było to w domu musiałam siedziec bo w żadne buty nie mgłam nogi włożyc... I temperature mocniej się odczówa bo z dodatkowymi kg... No ale mi pora bez różnicy ważne żeby zdrowe
 
mnie tez Jadzka pocieszylas:p Planowalam na caly lipiec do Polski przyleciec:p W Szkocji lata w zasadzie nie ma wiec problemu miec nie bede ale gdzies wygrzac dupsko musze:p
 
No niestety... Ja to lipiec-sierpień to na spacery wychodziłam o 9 rano i po 20... bo od słońca plam podostawac można, a poza tym słabo mi się robiło...

Ja z młodym w ciąże jak zaszłam to 60 ważyłam... teraz niestety też z nadwagą zaczynam... Z młodym prawie 30kg przybrałam... Eh boje się co to teraz będzie
 
Ja rodzilam 8 września. Lato bylo dla mnie MASAKRĄ. Byłam wielką, spuchnieta i pocilam sie jak świnia:). W domu lezalam przy wiatraczku a mąż mnie spryskiwal wodą ze zraszacza do kwiatkow. A lato bylo upalne!
 
SAM_1810.jpgH
WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE:)
Chciałam sie przywitać , 2 pozytywne testy i potwierdzenie Gina :)
2 terminy porodu 1 na 28 sierpnia a drugi na 4 WRZEŚNIA.
Coś mi sie ten sierpień za szybko wydaje bo juz na sierpnióweczkach nam sie nie zgadzało ,wiec WITAJ WRZEŚNIU:)
ZDRÓWKA ŻYCZE !

 
Ostatnia edycja:
reklama
Piekne dwie kreski Love baby. Gratulacje:)

Laski czyli myslicie, ze wakacje w Pl nad polskim morzem to glupi pomysl?? Ja juz sie nastawilam... Moi rodzice nie przezyja jak nie przylecimy i nie beda mogli nad morzem spedzic z Luska swoja dwoch tygodni..
 
Do góry