reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

agusia9915

Matka wariatka
Rozwiązania
0
czekamy na foty ...........................

Ostatnia edycja:
reklama

irtasia

Mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
wklejam pare fotek reszte doloze puzniej:tak:

madzik79

Mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Irtasia jak zobaczyłam te malusie paluszki w tej "wielkiej" dłoni to ze wzruszenia łzy mi stanęły w oczach :happy2: Moja koleżanka kiedyś na mnie wsiadła jak po jej porodzie powiedziałam, że dzieciątko takie ma malusie - stwierdziła "To wsadź sobie to "maleństwo" z powrotem do brzucha - tą samą drogą, którą wyszło !" :wściekła/y: Dlatego też - JESZCZE RAZ GRATULACJE IRTASIA za ten niewątpliwy wyczyn :tak:

agusia9915

Matka wariatka
Rozwiązania
0
jaka słodka smerfetka
te wielkie guziki fajnie wygladaja w porownanie do szkraba -taka malusia

reklama

Joasiek

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Rozwiązania
0
No jest w końcu to Twoje cudeńko!!! :-D Muszę Ci powiedzieć kasiad że Twoja Oliwka jest naprawdę śliczna :tak: I zupełnie nie wygląda jak wymęczony porodem noworodek!
Ależ ja Ci zazdroszczę że możesz już to cudo przytulać kiedy tylko masz ochote :-) :tak: :-)
Szczęściary!!!! :-D :-D :-D

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Kaamilaaa Czerwcowe mamy 2019 35
Ann_ Majowe mamy 2019 87
Rajo007 Kwietniowe mamy 2019 49
Julianna_Szcz Grudniowe mamy 2018 410

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry