reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

reklama
boze jaka ona sliczna :) Kasia, jednak na poduszeczce ja kladziesz? ja tez o tym myslalam bo ona taka plaska jest jak nalesnik...
 
O! Oliweczka już się śmieje przez sen!? :-D :laugh2: :-D Przekochana jest, ale macie dobrze dziewczyny... jakbym takie cudeńko już miała w domu to chyba nie mogłabym od niego oderwać wzroku :-D
 
Nie udało mi się wkleic linka, wobec tego wpisz w przegladarke hasło: "poduszka klin dla niemowląt"
 
Joasiek, Oliwka dużo się uśmiecha, oczywiście narazie "do siebie", albo przez sen, albo jak jest jej dobrze, czyli obowiązkowo jak pije z piersi i jak jest głaskana po główce - widocznie to lubi :tak:
 
reklama
Ale cudowne maleństwa są na Lutówkach.
Niech się zdrowo chowają.
Kasiad śliczna ta Twoja Oliwka ślicznie wygląda taka ciemna cera na tej łososiowej pościeli.
Irtasia Twoja malutka też bardzo urocza jest.
 
Do góry