reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

Ja też nie zauważyłam nowego postu wątku zdjęciowym :zawstydzona/y:
Ależ z Jenni jest już duża śliczna panienka!

Wiecie co, widzę, że to nasze forum trochę dźwiga się z kolan...
Dzieciaczki nam się pozmieniały, porosły, może powklejamy aktualne fotki :confused:
Ja wkleję w przyszłym tygodniu jak kupię baterie do aparatu.
 
reklama
No no, z Julki to też śliczna panienka, faktycznie bardzo wyrosła i się zmieniła, ale chyba bym ją jeszcze poznała :-D

Gosia dziś mnie zmobilizowała :-) i pstryknęłam Oliwce jeszcze przed spaniem fotki.
A na zamkniętym pokażę Wam jeszcze moich "starszaków", tylko muszę odkopać jakieś aktualne zdjęcia w kompie.



b52d16358636e4c4.jpg
 
Ostatnia edycja:
Oliwka tez urosła :)

a wiesz Kasiu Emilka tydzień temu ciachnęła sobie sama grzywkę na szczęście na tyle prosto że nie poprawiałam długość też ok ale jej przeszkadza ciągle ją do tyłu robi wiec raczej będziemy zapuszczać na nowo :-D
 
No JUla urosła urosła, wyglada moze troszke inaczej bo nie ma okularkow na tym zdjeciu;-) A wiesz co Kasiad wyobraz sobie ze Jula poznała Oliwke:-DMowi do do mnie mama a ja pamietam ta dziewczynke:szok:

A tak a propo, Oliwcia wyglada przecudnie w tych wloskach i grzyweczce . Panna ze hohoh!!!

Gosiu to niezle Emilka zabawila sie w fryzjera:-D dobrze chociaz ze jej sie to udalo hihi
 
reklama
Jenni może i wyrosła, ale jak dla mnie to wciąż ta sama radosna Dziewczynka:tak: Ślicznie jej w tym kapelusiku, bosko wygląda:-)

Nuśka Twoja mała Emi to czysta Julcia jak była mała, ja przynajmniej taką Julcię pamiętam, a tej obecnej to bym nie poznała:no: Zmieniła się, spoważniała, wyciągnęła na buźce, już nie jest taka okrąglutka, ale wygląda ślicznie:tak:

Kasiad Twoja Oliwka jest tak charakterystyczna od małego, że i wiek i zmiana fryzury w niczym jej nie zmieniły:no: Oczywiście w tej fryzurce wygląda rewelacyjnie, bardzo jej pasuje:tak:
 
Do góry