reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

KASIAD Twoja Oliwka taka duza!!!!!wyglada na miesieczna Dzidzie, nie moge sie nadziwic za kazdym razem jak ja wize. Sliczniutka jest!!!! i choc widzialam Cie tylko raz na zdjeciu to zawsze widzac Oliwke widze Ciebie!!!!
 
reklama
Susumali, faktycznie Oliwka to skórka zdarta ze mnie. Moi rodzice, jak na nią patrzą, mówią, że byłam niemal identyczna jak się urodziłam.

A duża faktycznie się wydaje, choc jak się urodziła ważyła 3830g, więc nie był to jakiś kolos. Nieraz nie mogę się nadziwic, jak ona tak "mądrze" patrzy, że ma dopiero ponad tydzień.
 
kasiad-nie zdazyłam przeczytac co pisałyscie i sobie pomyslałam patrzac na twoj suwaczek ze OLIWKA tak mądrze patrzy .
Naprawde wyglada na starsza niz jest
 
Rybcia_24, właśnie dziś zauważyłam, że kiedyś się udzielałaś na forum bydgoskim, ale chyba Cię tam dawno nie było???? :confused:
 
reklama
Maly Jas wita kochane ciocie :-)

Pierwsze zdjecie Jasia zrobione na drugi dzien po narodzinach.
Pozdrawiamy
 
Do góry