reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

Kasiad fajne, rodzinne zdjęcia:tak: Tata jak mocno i z miłością ściska swoją córcię - super:-) A Ty Kasiu wyglądasz rewelacyjnie, ach mniej Cię i to znacząco;-) Oliwka jakie ma już kucyki:shocked2: Śliczna i uśmiechnięta z niej dziewczynka:tak:
 
reklama
zdjęcia super i właśnie uświadomiłam sobie że ja to na molo nie byłam szmat czasu a zdjęcia na molo to nie mam żadnego -to chyba wynik tego że jak ma się coś pod nosem to się tego nie docenia.
 
zdjęcia super i właśnie uświadomiłam sobie że ja to na molo nie byłam szmat czasu a zdjęcia na molo to nie mam żadnego -to chyba wynik tego że jak ma się coś pod nosem to się tego nie docenia.

no to karola musisz sie wybrac!

KASIAd cudna z was rodzina a OLi jest taka sliczna i DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUZAAAAAAAAAA, dla mnie wyglada na 6 latke!
Ty wygladasz kwitnaco, super!
 
Dziękuję :-) To jeszcze Was trochę pomęczę nową porcją zdjęć ;-)


Oli wcina drożdżówkę w żłobku


Uploaded with ImageShack.us

z wycieczki do Myślęcinka:


Uploaded with ImageShack.us

z moją 8letnią chrześniaczką:


Uploaded with ImageShack.us

w Jurajskim Parku w Solcu Kujawskim:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

i w domu:


Uploaded with ImageShack.us
 
Kasiad jak zwykle świetne fotki:tak: Takie słoneczne, radosne i z prześliczną Oliwką:-) Zgadzam się z dziewczynami, że Oliwka wygląda na sporo starszą niż jest w rzeczywistości, gdyby szła w tym roku do szkoły to z pewnością nie odbiegałaby zbytnio od pięcio czy sześciolatków;-)
 
Kasiad super foteczki Oliwka widzę urzęduje z kuzynką tak jak Emilka hehe jak u niej jest to odkleić się od niej nie może no i ty wyglądasz super !
 
reklama
Do góry