reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjęć USG naszych dzieciaczków....

A to kolejna fotka mojej kruszynki z dnia dziiejszego, troche mało wyrazna ale jest:))

94tyg17uk.jpg
 
reklama
..aeyne pozwoliła sobie podglądnąć Twoje maleństwo na wątku głównym bo tam widać wyraźniej:)) i niesamowite jeszcze w brzuszku a już jak(a) model(ka) i widać nóżki i rączka. Ahhhhh piękny widok. GRATULACJE
 
Śliczne kruszynki! Dziewczyny mam pytanko do was jak często robicie usg? bo ja miałam robione w 6tc na wizyte ide jak będe ok 10 tc i nie wiem czy będe miała znów usg, bo ponoć robi się w 12tc, a ja już się nie mogę doczekać, aby zobaczyć mojego groszka:) Jak to u was wygląda??
 
Nemesia moja gin robi mi na kazdej wizycie ona to taka panikara i choc na chwile chce podglądnac co u kruszynki a ja nie protestuje:))
 
czarna79 no to masz fajnie ja chyba tez poprosze o kolejne usg bo juz nie moge sie doczekac, aby zobaczyc mojego groszka! ty chociaz sie tak nie denerwujesz jak widzisz swoja niunie - zazdroszcze i goraco pozdrawiam ;)
 
reklama
A oto moja mala Kruszynka. Oj co ja mowie, moja Wielka Kruszynka ;D ;D ;D
 
Do góry