reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjęć USG naszych dzieciaczków....

witajcie Laseczki. Bylam dzisiaj na USG. Najpierw babka sie zdziwila ze lekarz dam mi skierowanie na dzisiaj bo to dopiero koniec 30 tyg a ona robi w 32 tyg. Zdolowala mnie bo tyle czekalam na USG!!! :no: poszla mnie zapisac na za 2 tyg, nie bylo miejsca dopiero na za 4 tyg, wiec sie zdodzila i zrobila dzisiaj.
Porobila, my popatrzylismy sobie na monitor, cos sobie mamrotala pod nosem swoja francuzczyzna. Ale reasumujac wszystko jest oki. Skorelowana wielkosc na 30 tydz i 5 dni, wiec jest oki. Waga 1600. Miedzy nozkami nic nie dojzala i wydaje jej sie ze bedzie coreczka, ale nie jest pewna. Lozysko, szyjka i inne organko maluszka wszystko w normie :-) Porobila zdjecia, ale jak juz zakonczyla badania i je wydrukwala to sie okazalo ze nie ma na zadnym konkretnie twarzyczki maluszka :no: bo tylko z gory mogla popatrzec. No i coz wszystko jest fajnie tylko nie jest glowka w dol, a siedzi sobie po turecku i glowke ma na wysokosci pepka. To tyle. zdjecia nie mam fajnego wiec nie bede wklaejac.
 
reklama
Pingwinku, gratulacje :-D ciesze sie, ze juz masz za soba upragnione usg :-D no i wiesz ze bedzie corcia (jakie imie?), rozumiem ze udalo sie isc z mezem :-) a na obroty i inne akrobacje ma jeszcze czas
 
Nie chce sie nastawiac na corcie, ale jakby to byla dziewczynka bedzie MERCEDES. Moj m wrocil wczoraj o 2 w nocy tylko po to aby posc ze mna na USG.Jest najkochanszy na swiecie. Ale juz z powrotem wyjechal :no:
Dobrze ze byl, bo mam ostatnio strasznie placzliwe dni i jak baba mi powiedziala ze nie bedzie USG to sie zaczelo u mnie. Ale naszczescie przytulil mnie i jakos mi szybko przeszlo. :-)
Tez mnie pocieszyl ze sie obruci jeszcze, a nawet jak nie gdyby nie byl mozliwy posladkowy porod tylo cc to sie mna zajmie i maluszkiem po porodzie:-)
 
Pingwinek, gratulacje zdrowiutkiej córunii :-)
Super, że wszystko ok z tobą i maluszką :-)
A obrócić się jeszcze zdąży spokojnie, nie ma co się na zapas martwić :tak:
 
Dziękuje Wam dziewczynki i moje malenstwo też. Najważniejsze że jest zdrowe a czy sie obróci czy nie i jaki będzie rodzaj porodu to nie istotne. Damy rade. Pozdrwiam Was wszystkie:-)
 
reklama
Do góry