reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjęć USG naszych dzieciaczków....

reklama
Hej dziewczyny,

nie mam za dużo czasu na pobyt na BB, ale dziś wróciłam od lekarza i pokazuję dumnie moją kruszynkę. Rośnie jak na drożdżach, ma 55 mm i dzisiaj badaliśmy się na choroby, min. na zespół Downa. Moja dzidzia jest zdrowa i jestem szczęśliwa. Popatrzcie... jakie cudo.
Oto mój Groszek!
 
Piekne malenstwo.. ja byłam dziś u lekarza ale znów odłozyl USG na pozniej, za 3tyg czyli po 14TC
 
Kate..ale cudo..:)...maly wielkoludek..a jakie duze stopy ma..hihi..mamuska kup juz mu albo jej buciki..:D..slodkosci doslownie..ale najwazniejsze z zdrowiusie dzieciatko jest..:D
 
Kate cudowne ja moją kruszynke zobacze za tydzień już sie nie moge doczekać:)))) A twój groszek to całkiem okazały człowieczek już tylko gratulować. Jeszcze troche i bedziesz czuła ruchy wow.
 
przedstawiam wam moja dzidziunie ;D ma 5,07 cm (od glowki do pupci)! jestem bardzo dumna !!

s113cv.png

 
dzidzia sie wiercila i w dodatku byla glowka w dol wiec ciezko bylo zrobic ladne zdjecia ale cos tam widac :)

s188xd.png


 
reklama
Do góry