reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjęć USG naszych dzieciaczków....

reklama
och slodkie te wasze malenstwa !! gratulacje dziewczyny ;D

ja placilam za usg 4D 120zl z nagraniem na plyte.
 
ślicznosci..:D...jak ogladam wasze fotki to przypomina mi sie moj Alutek jak byl taki maluski a jak szalal mi w brzusiu..achh...ale wam zazdroszcze juz niemoge sie doczekac nastempnych fotek

a ja juz piszecie ze odziecie po 20 tyg to bedziecie wiedzic plec..;D
 
oto moje slodkie Dzieciatko :)

tutaj prezentujemy swoj przesliczny profil :)



a tutaj pokazujemy gest Kozakiewicza ;-) co znaczy, w wolnym tlumaczeniu :)  "a faga, tata! ja tu rzadze!". zdjatko niestety nie wyszlo takie slodkie jak na ekranie, bo dzidzius wlasnie sie ruszyl :) ale trudno, raczke widac i tak :)



a tu chcialam wysublimowac glowke, ale niewyraznie wyszlo, bo aparat slaby :) jak sie dochrapie skanera, to wam pokaze w calej okazalosci :)





i co? sliczny, nie? ;-) ;-) ;D
 
ojjjj jest przesłodkie no to teraz tata dumny jak paw pewnie chodzi widzac swoje dzieło,a o mamusi już nie wspomne. Wspaniały szkrab aby dalej tak dobrze sie rozwijał
 
reklama
Mija mi 20 tydzień, czyli połowa za mną :))) Zapisałam sie na usg 3/4 D do Ultramedici, jest jeszcze na Ujastku, ale słyszałam że gorsza aparatura. Zapisują nagranie na płytce ,więc zostaje fajna pamiątka :)))
 
Do góry