reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjecia nasze testy ciazowe i nasze brzuszki

to ja pokażę swój dzisiejszy :) 18 tyg i 2 dni :) P1207231134424.jpg
 
reklama
neska210, jeszcze nie wiem kto w nim mieszka, następna wizytę mam 18.08, na poprzedniej lekarz nie robił mi usg zbadał tylko tętno, ale badał tym aparatem co się robi USG i przez moment widziałam całego malucha a potem przybliżył na serduszko, i jak go widziałam to mi sie wydawało że "coś" ma między nóżkami ale mogła to być pępowina :) ale mam przeczucie że to chłopczyk chociaż bardzo chciałabym córeczkę :) za to mąż będzie baaardzo zadowolony a mój tata będzie szalał że szczęścia jak się urodzi chłopczyk bo ma 3 córki a zawsze o synu marzył :)
 
u nas bedzie chlopiec- tesciowa chciala dziewczynke, bo ma juz 3 wnukow :D no i bedzie miec 4 :D:D:D hehe
 
neska fotka wyaszła tak sobie i nie pokazuje faktycznej wielkośći ;-), bo ja należę do tych pulchnych, ważę teraz 95kg:zawstydzona/y:
 
bulkaasia- to pozycz tego lustra albo aparatu :D ja waze 65, przed ciaza troche przytylam i wszystko mi w brzuch weszlo
 
reklama
Do góry