reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjecia nasze testy ciazowe i nasze brzuszki

reklama
Dziewczyny śliczne piłeczki macie! Ja nie mogę uwierzyć, że już jutro pożegnam się ze swoim brzucholkiem. Muszę rano zrobić fotkę, co by mieć na pamiątkę:sorry2:
 
Kochane, a ja z innej beczki, tym razem wrzucam swoje zdjęcie 10 dni po porodzie, robiłam je 4 dni temu....

_images_brzuch1.jpg
 
milusia zazdroszczę figury, w ogóle nie powiedziałabym, że kilka dni temu miałaś dzieciątko w brzuchu. Ja na pewno tak nie będę wyglądać po porodzie.
 
Patrzę na Wasze brzuszki i smutno mi troszkę, że mojego już nie ma:sorry: Wiem, wiem..narzekałam, bolało, człowiek miał dość....teraz jednak jakoś mi tęskno. Zaraz jednak spoglądam na Marcysia i nadziwić się nie mogę, że to on tam w środku siedział. Trzecie dziecko, a cud wciąż ten sam:-)
 
reklama
Milusia83 no i wpędziłaś mnie w kompleksy! U mnie ten brzuchol się tak ładnie nie zasysa, chyba bez ćwiczeń się nie obejdzie :) zazdraszczam Ci tego Twojego brzucha!
 
Do góry