reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjecia nasze testy ciazowe i nasze brzuszki

Milusia zgrabny brzuszek już masz :-D

Caroline za to będziemy mieć niedługo dzieci przy sobie. Nie wyobrażam sobie jak na razie tego.
 
reklama
milusia ale z Ciebie laska! Tylko pozazdroscic figurki ;)

caroline śliczny brzuszek ;) Ale malutka ma piekny domek ;D

No juz niedlugo kazda z Nas zateskni pewnie za brzuszkami ale za to bedziemy mialy slodkie bobaski przy sobie ;D
 
P1060314.jpg

To My z dzisiaj pewnie juz nasze ostatnie Foto ;)
 
Oj dawno tu nie bylam , dawno!
Śliczne brzucholki, niektóre już bez dzieciaczków. Ja się miałam dziś fotografować, żeby mieć pamiątkę, bo w sumie niewiele zdjęć mam w ciąży.
Milusia, aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno w Twoim brzuchu był mały brzdąc. Brzuszek już ładny i to jeszcze na dodatek po drugim dziecku.
 
6.jpg5.jpg8.jpg to ja jeszcze kilka miesięcy temu. więcej zdjęć znajdziecie TU i TU i TU
 

Załączniki

  • 6.jpg
    6.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 180
  • 5.jpg
    5.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 177
  • 8.jpg
    8.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 200
reklama
Tekstualna fantastyczne zdjęcia, aż żałuję, że mi takich mąż nie porobił ;)

Przejrzałam cały ten wątek i łezka się zakręciła przypominając sobie jak każdej rósł brzuszek....

ah tęskno za brzusiem ;)
 
Do góry