reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galerie

janslu

Administrator
Członek załogi
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2006
Postów
180
Miasto
Warszawa
Uwaga!
Włączamy Galerie BabyBoom, czyli albumy on-line. Na razie w wersji testowej! Jeśli natkniecie się na jakieś błędy, problemy - piszcie w tym wątku. Uwaga na wgrywane zdjęcia - w związku z testami mogą jeszcze znikać (nie planujemy tego, ale nie możemy wykluczyć!), albo zmieniać adresy, pod którymi są podpięte. Nie linkujcie więc jeszcze do swoich galerii! Informacje o zmianach będą się pojawiać w tym wątku.

Od razu kilka pytań i odpowiedzi:
1. Czy trzeba się rejestrować?
Nie - login z forum działa w galerii.

2. Czy można zwiększyć limit pojemności?
Na razie nie. Limit pojemności jest w tej chwili ustawiony na poziomie 20MB na użytkownika. Nie wiemy jaki będzie docelowo (na pewno nie niższy). W tej chwili zaczynamy testy, które pozwolą nam określić jak bardzo zwiększy się obciążenie serwera i łącza. Będziemy Was informować o wyniku testów i ostatecznej decyzji.

3. Jak to działa?
Wejdź na stronę https://www.babyboom.pl/galerie/. Zacznij od stworzenia własnego albumu (pierwsza opcja w menu z lewej strony). Możesz również dodawać zdjęcia do istniejących kategorii (dzieciaki, brzuszki - już wkrótce nowe kategorie i albumy, czekamy na propozycje).

4. Czy to jest za darmo?
Tak! Jest za darmo dzięki reklamom, jakie się na stronie pojawiają. Być może wprowadzimy w przyszłości dodatkowe płatne opcje (np. zwiększenie pojemności konta). Ale te plany nie są jeszcze sprecyzowane.

5. Czy możecie zrobić tak, żeby... X?
Nie wiemy. Być może tak. Napiszcie jakie macie prośby w tym wątku. Wszystkie przeczytamy i zobaczymy co się da zrobić. Jesteśmy ograniczeni możliwościami skryptu, więc na pewno nie wszystko będzie możliwe. Ale na pewno spróbujemy :-)

6. Jak zrobić... X?
Na stronie Galerii jest strona z pomocą i FAQ. Zajrzyj najpierw tam. Jeśli masz duży problem z jakąś funkcją - pisz w tym wątku. Może ktoś będzie mógł Ci pomóc.

PS. Bardzo Was prosimy o wyrozumiałość! Mamy w tej chwili ograniczone możliwości finansowe (zmieniamy właśnie reprezentującą nas agencję reklamową) i staraliśmy się w ramach tego, co mamy przygotować galerie najlepiej jak to możliwe. Naprawdę bardzo się dla Was staramy :-)
 
reklama
Chciałabym utworzyć plik ale nie mogę, wyskakuje mi błąd i nie wiem czemu...:-(
 
Hejw am.
ja wam sie postaram napisac jak dodać zdjęcia do albumu BB.

Wchodizcie w Galerie BabyBoom(jest na górze zawsze napsi koło fotek). Potem polewej stronce macie Utwórz/Uporządkuj moje albumy(tam musiscie sobie utworzyc jakies albumy np. Imie dziecka,zabawa,cos tego typu...). Ja mam Malutki Matunio.zabawy Matunia, itp. Sami decydujecie jak maja sie one nazywać. Robicie ich kilka sobie. Aby założyć album,wpisujecie w białą ramke mała nazwe album i potem nowy. Powinno wskoczyć do góry w tą dużą ramke i tak reszta.
Potem wchodzicie w Dodaj PLik (na gorze and menedżer albumów). Tam macie przegladaj i wybieracie fotki jakie chcecie wrzucic do albumu,potem po wyborze robicie kontynuuj. Napisze wam ile pomyślne pzresłanych plikow.Dalej kontynuuj. Potem ukazuje wam się zdjęcie i wybieracie albumz listyw aszej,do którego chcecie wrzucić te zdjęcie. Czyli wybierz album(tam wybieracie) i mozecie też dodać tytuł i opsi i robicei kontynuuj.. i tyle.. zdjecie dodane...
I tak reszte zdjec...Powodzonka.
Jakby co to prujcie na PW.
 
U mnie niepokazują sie na stonach forum żadne zdjęcia z galerii.Dlaczego tak jest?Wcześniej miałam teraz nie mam.
 
hej kobietki jestesmy tu nowi...:)Pozdrawiamy!!!!!
 

Załączniki

  • jas_i_mama.jpg
    jas_i_mama.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 130
reklama
Ja kombinowalam jak umialam kopiowlam i wklejalam nie znam zabardzo angielskiego wiec przeszukiwalam wszystkie inne jak to wkladaja trochce pomyslama i z wlasnego doswaidczenia wiem ze trzeba zmienic troszke wielkosc zdjecia i poprostu go wkleic jak chce cie go ogladc na poscie.
ticker.php
 
Do góry