reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Garkuchnia

Fredzik, podrzuć pomysł na cukinię, jeśli masz;-)
kocham na surowo pokrojoną w paski z dipem serowym
ale możesz:
1. pokroić w grube plastry, sól, pieprz, obtoczyć w jajku i bułce i smażyć max po minucie z każdej strony, wcześniej możesz posmarować czosnkiem
2. placuszki z cukinii: ścierasz na grubej tarce ze skórką oczywiście, dodajesz szybko jajko, mąkę, sól i pieprz i na patelnie, smażysz z obu stron chwilkę. Nie można ostawić ciasta na później bo cukinia puści sok.
3. możesz pokroić w kostkę lekko poddusić z cebulką i czosnkiem i dodać do makaronu, polać sosem śmietanowym
 
reklama
Fredzik ja nie wiem jak ty masz na wszytko czas:szok: jesteś niesamowita:tak: ale to dobrze bo dużo korzystam z Twoich przepisów:tak: i zawsze zachęcają mnie do gotowania:tak: a ja raczej z kuchnią się nie lubimy:no:
 
Fredzik... masz pomysł na jakieś ciasto ze śliwkami??
Mam śliwki a nie wiem jak je zagospodarować...
Ale nieskomplikowany poproszę :). Na "moich wypiekach" nie znalazłam...
 
reklama
Fredzik... masz pomysł na jakieś ciasto ze śliwkami??
Mam śliwki a nie wiem jak je zagospodarować...
Ale nieskomplikowany poproszę :). Na "moich wypiekach" nie znalazłam...


ja tez mam sporooo śliwek i brak pomysłu teściowa wczoraj nam przyniosła do poczęstowania śliwkowe ale spód drożdzowy a ja leniwa jak chodzi o drożdze więc i ja się chętnie dowiem
 
Do góry