reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Garkuchnia

O ja pierd*** :szok:
Nie no torcik piękny, ale 150zł!!!!!! W życiu tyle nie dam dla 8 osób :no: Szkoda mi kasy...tym bardziej, że chcę kupić we wrześniu porządny fotelik samochodowy córci i szykuje mi się ogromny wydatek :dull:
Ciekawe ile u nas wezmą za torta. Potrzebuję znacznie mniejszego.
Twój jest a raczej był bardzo ładny ;-) A ile gości mieliście?
to był tort na 17 osób:tak: dodatkowo płaciłam za to że był kwadratowy a nie okrągły:szok:
 
reklama
:szok::szok::szok:nie wiedzialam, ze tyle torty kosztuja:dull:
my na razie sie jeszcze nie zdecydowalismy czy ochrzcimy mala, ale widze, ze czeka nas duzy wydatek jakby co:eek:
E tam, przecież można zaprosić tylko chrzestnych i olać całą imprezę ;-). Na komunię to jeszcze rozumiem, że warto zrobić przyjęcie, bo to się robi dla dziecka, ale chrzest jest tylko dla rodziny. Jak ktoś lubi organizować przyjęcia, to nie ma sprawy, ale wg mnie nie ma sensu się jakoś zbytnio tym przejmować :-).
 
E tam, przecież można zaprosić tylko chrzestnych i olać całą imprezę ;-). Na komunię to jeszcze rozumiem, że warto zrobić przyjęcie, bo to się robi dla dziecka, ale chrzest jest tylko dla rodziny. Jak ktoś lubi organizować przyjęcia, to nie ma sprawy, ale wg mnie nie ma sensu się jakoś zbytnio tym przejmować :-).

Ja zapraszam tylko dziadków i chrzestnych ;-) Też jestem zdania, że nie ma po co robić wielkiej imprezy :-p
 
Ja zapraszam tylko dziadków i chrzestnych ;-) Też jestem zdania, że nie ma po co robić wielkiej imprezy :-p
U nas też byli tylko dziadkowie, moje dwie siostry, mąż jednej (chrzestny) i siostra męża (chrzestna) z mężem :-)

W sumie wyszło 12 osób + trzy malutkie brzdące :-)
 
malaga a co z tą sałatką meksykańską ;-) :-p
Ja sałatkę meksykańską kupuję (mieszanka meksykańska Pudliszek), dodaję do tego jajka, ser żółty, ogórki kiszone, majonez. Chyba groszek i kukurydza są w tej mieszance, jak nie ma to dodaję :tak: Fasoli czerwonej w mieszance jest mało jak dla mnie i ją też dodaję :tak: Wszystko zależy od tego, co kto i ile lubi :-)
 
Oto przepis na moja ulubioną sałatkę z tuńczyka. Jest pyszna i zarazem bardzo łatwa w przyrządzeniu.
puszka tuńczyka w oleju
makaron kokardki(niecała paczka)
brokuły
czosnek(2-3 ząbki)
sól pieprz
Makaron gotujemy dodajemy tuńczyka w oleju, ugotowane brokuły( ale nie za miękko) ,dodajemy posiekany czosnek oraz sól i pieprz i razem mieszamy. Wstawiamy na ok. godz. do lodówki i gotowe.

Dziś właśnie byliśmy ustalić datę chrzcin w naszej parafii. Mamy termin na 9.09 i też zastanawiam sie nad menu. Chodzą mi po głowie pyzy własnej roboty z pieczenią (robimy chrzciny w domu) oraz tort z kremem słonecznikowym- specjalność mojej teściowej.
 
reklama
Ja sałatkę meksykańską kupuję (mieszanka meksykańska Pudliszek), dodaję do tego jajka, ser żółty, ogórki kiszone, majonez. Chyba groszek i kukurydza są w tej mieszance, jak nie ma to dodaję :tak: Fasoli czerwonej w mieszance jest mało jak dla mnie i ją też dodaję :tak: Wszystko zależy od tego, co kto i ile lubi :-)


Dzięki.:happy:
 
Do góry