reklama

Garwolin???

Temat na forum 'Mamy z różnych miejscowości' rozpoczęty przez aniadavid, 13 Czerwiec 2008.

1. aniadavid

aniadavid Fanka BB :)

A moze sa tu jakies mamusie z Garwolina lub okolic??? Chetnie takie mamy poznam :-):-):-)

2. patrycja 22

patrycja 22 Wdrożona(y)

3. reklama
  4. aniadavid

Witam. Wreszcie ktos sie znalazl a juz myslalam ze jestem osamotniona :tak::tak::tak::tak:

5. patrycja 22

patrycja 22 Wdrożona(y)

J a jestem z Żelechowa więc to całkiem nie daleko
    A w Garwolinie jestem dosyć często

6. aniadavid

Moje rodzinne strony :-):-):-) Mieszkalam kilka lat jako dziecko niedaleko Krzywdy i dosc czest jezdze w tamte strony do rodziny :-):-):-) A w Zelechowie sa pyszne lody na ktore pozwalam sobie zawsze zajechac :laugh2:

7. Anius

Anius Luty '09

ciekawe czy któraś z was tu jeszcze zagląda :-) he he słynne żelechowskie lody, mniam :-D mój mąż pochodzi z mysłowa, to też tamte strony. pozdrawiamy

8. aniadavid

No i powstal kolejny watek z Garwolinem a tu i tam cisza :)

9. kszczepanska102

kszczepanska102 Początkująca w BB

hej :)
    mieszkam obecnie w żelechowie u rodzinki ze swoim synkiem.
    szukam czegos takiego w stylu klub malucha...żeby oddać dziecko na pare godz,jest może gdzieś w garwolcu takie miejsce?

10. reklama
  11. aniadavid

Kiedys byl pomysl powstania takiego klubu ale co z tego wyszlo to szczerze mowiac nie wiem bo moje dziecko juz sie nie kwalifikuje :-) ;/ Wiem natomiast ze jest prywatne przedszkole a nawet dwie takie placowki. Z tym ze pewnie sobie troche licza :/

Poleć forum