reklama

Gazetki dla naszych dzieci

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez bel paese, 14 Luty 2011.

1. bel paese

bel paese Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, jestem mamą 3 letniego chłopca. Ostatnio w natłoku kolorowej prasy bajkowej (peppa, auta, strazak sam) trafilam na ciekawa pozycje - na gazetke Bajkowa Chatka. Spokojna, edukacyjna, nie zaśmiecona natlokiem informacji.Chcialam spytac sie, czy sa jeszcze inne takie gazety - przejrzyste, ciekawe, dla dzieci, ktorych rodzice chca by uczyly sie myslec;) pzdr

2. damqelle

damqelle Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja ci mogę polecić gazetkę i gry dla dzieci. Co prawda moje dzieci są już nieco starsze, ale nadal uwielbiają Pluszaki Rozrabiaki, bo zbieramy już 2 edycję. Do każdej gazetki dołączona jest gra o przygodach pluszowych przyjaciół. I gazetka i gry są bajkowe, pozbawione przemocy i bardzo mądre: każdy odcinek czegoś dziecko uczy - współpracy, przebaczenia, koleżeństwa. Poza tym można kontrolować czas gry dziecka ustawiając grę na odpowiedni czas. Jak ktoś pokocha już pluszaki można kupić również gry planszowe i książki z przygodami bohaterów. Przeysłam linka: Pluszaki Rozrabiaki
    Może twój synek jest jeszcze za mały - ale może na przyszłość się przyda :)
    Pozdrawiam

3. reklama
  4. Barline_eu

Barline_eu Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    MY też swego czasu zamawialiśmy gazetkę "pluszaki rozrabiaki", bardzo spodobała się naszemu synkowi. OStatnio jednak odeszliśmy od gazetek na rzecz książek, głównie "Kubusia Puchatka".

5. solina

solina Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jest mnóstwo takich gazetek jednak pamiętajcie.. że trzeba dobierać gazetkę do wieku :) nie dawajcie świnki peppy 6 latkowi.. moim zdaniem to bardziej upośledza niż przynosi pożytek...

Poleć forum