reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gazetki dla naszych dzieci

Dołączył(a)
14 Luty 2011
Postów
1
Witam, jestem mamą 3 letniego chłopca. Ostatnio w natłoku kolorowej prasy bajkowej (peppa, auta, strazak sam) trafilam na ciekawa pozycje - na gazetke Bajkowa Chatka. Spokojna, edukacyjna, nie zaśmiecona natlokiem informacji.Chcialam spytac sie, czy sa jeszcze inne takie gazety - przejrzyste, ciekawe, dla dzieci, ktorych rodzice chca by uczyly sie myslec;) pzdr
 
reklama
Ja ci mogę polecić gazetkę i gry dla dzieci. Co prawda moje dzieci są już nieco starsze, ale nadal uwielbiają Pluszaki Rozrabiaki, bo zbieramy już 2 edycję. Do każdej gazetki dołączona jest gra o przygodach pluszowych przyjaciół. I gazetka i gry są bajkowe, pozbawione przemocy i bardzo mądre: każdy odcinek czegoś dziecko uczy - współpracy, przebaczenia, koleżeństwa. Poza tym można kontrolować czas gry dziecka ustawiając grę na odpowiedni czas. Jak ktoś pokocha już pluszaki można kupić również gry planszowe i książki z przygodami bohaterów. Przeysłam linka: Pluszaki Rozrabiaki
Może twój synek jest jeszcze za mały - ale może na przyszłość się przyda :)
Pozdrawiam
 
MY też swego czasu zamawialiśmy gazetkę "pluszaki rozrabiaki", bardzo spodobała się naszemu synkowi. OStatnio jednak odeszliśmy od gazetek na rzecz książek, głównie "Kubusia Puchatka".
 
Jest mnóstwo takich gazetek jednak pamiętajcie.. że trzeba dobierać gazetkę do wieku :) nie dawajcie świnki peppy 6 latkowi.. moim zdaniem to bardziej upośledza niż przynosi pożytek...
 
Do góry