reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gazy?ból brzuszka? i co dalej ;-<<

Jestem tego samego zdania co przedmówczyni :tak:

A znając życie, położna tak sobie powiedziała bo po prostu ma okrąglutki i tyle :tak:
 
reklama
W sumie dziwne, że połozna tak powiedziała...Przecież noworodki mają takie okrągłe brzuszki. Ja bym się tymi słowami nie przejmowała. Jak będziesz u lekarza na wizycie kontrolnej to możesz zapytać. Mój synek dość długo miał taką piłkę, a potem z czasem brzuszek się spłaszczył i ciuszki stały się luźniejsze.
 
W sumie to może miała troche racji... Roksanka po poludniu zrobiła tyle kupki, ze az zastanawialam sie gdzie to pomiescila :-p moze dla tego brzusio bwydal sie jej powiekszony.
 
noworodek karmiony piersia moze robic kupki po kazdym jedzeniu i to jest normalne:) wiec nie musissz sie martwic a z tym brzuszkiem to idz do lekarki:)albo zamów wizyte domową...wiesz ja nie za bardzo ufam połoznym bo sama mialam taka nie za bardzo kompetentną:)napewno wszystko jest ok.
 
W dalszym ciagu karmie Roksanę piersią, wciaz utrzymuje delikatna diete i wydaje mi sie, ze powinna czesciej robic kupki, a ona tymczasem zalatwia sie raz na dwa dni, co prawda jej brzuszek jest miekki i nie placze, jednak martwie sie, a jak wasze maluszki???
 
hej

Mam pytanie, moja corcia ma 4,5mca, ostatnio zmienilam jej mleczko modyfikowane( z przeciwalergicznego na normalne) i zauwazylam ze ostatnio nie ma gazow...czy to normalne, czy powinnam sie martwic? dziekuje za odp i pozdrawiam
 
Wiesz mój Mały ma takie gaz że dorosły facet by się nie powstydził, ale myślę sobie że jeśli Twoja córka robi kupkę, nie ma zaparć i wzdęć to chyba nie ma się czym martwić :-)
 
reklama
co prawda moj synus jest na cycu,ale tez zdarza mu sie nie pierdziec...polecam herbatke z kopru wloskiego Hipp albo z tej samej firmy herbatke pobudzajaca trawienie.pozdrawiam
 
Do góry