reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gazy u niemowlaka

Dołączył(a)
19 Wrzesień 2017
Postów
6
Mamusie pisze do Was bo już nie mam siły. Jestem mama prawie 3 miesięcznego chłopca. W 3 tygodniu zaczęły nam się wzdęcia i męczą one małego aż do dzisiaj. Stosowalismy już różne kropelki do tego priobiotyk, nawet syrop.na recepte Debridat, codzienne pasaże, podkurczanie nóżek ale nic nie dziala. Mały po prostu nie umie i nie puszcza baczkow. Cały dzień to dla mnie i dla niego męczarnia. Jedynie ulgę przynosi mu jak polezy na brzuszku ale baczki i tak nie idą. Robiliśmy wszystkie badania, wszystko jest w porządku tylko na usg wyszło że ma dużo gazów. Wyjście na spacer nie wchodzi w grę bo jest jeden wielki krzyk. I tak jestem uwięziona w domu przez dwa miesiące. Czy któraś z Was miała taką.sytuacje jak moja? Pocieszcie proszę:(
 
reklama
chyba musicie przetrwać aż dojrzeje układ pokarmowy.. u nas było to samo.
pomógł troche trilac plus w saszetkach no i do kladzenie na brzuchu i termoforek z pestek wiśni na brzuszek
 
A kupki sa ok? Nie ma zaparc?
Mozesz tez sprobowac masaz brzuszka. U nas sie to sprawdzalo, choc maly bardzo tego nie lubil.
 
To dobrze. Mysle, ze musicie jakos wytrwac, klasc na brzuszek, masowac, moze herbatka koperkowa czasem. Zwykle po 3 miesiacu zycia sie poprawia i mam nadzieje, ze tak u was bedzie.
 
Znam windi ale musiałabym.stosowac po każdym posiłku bo takie wzdęcia się pojawiają. Mieliśmy herbatkę z kopru ale wydaje mi się, że powodowała jeszcze większe wzdęcia. Może polecicie jakaś herbatkę dla malucha na wzdęcia?
 
u nas jakos kolo 3,5 mca minelo ;)
a jest na mm czy kp? jak mm to moze warto zmienic mieszanke?
 
reklama
Do góry