reklama

Gbs

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez kkkin, 14 Wrzesień 2014.

1. kkkin

kkkin Początkująca w BB

Witam, jestem w 38 tc i mam pytanie. Dzs od rana mam bóle podbrzusza polaczane z kłuciem u dołu. Wszystko bylo by dobrze, gdyby nie to, ze nie zdazylam odebrac wyniku GBS od lekarza, dzis jest to niemozliwe. Co jesli dzis zacznie sie akcja porodowa? Jak to wyglada bez zadnego wyniku gbs?

2. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Powiedz o tym w szpitalu i w trakcie porodu powinni ci zrobić wymaz i w razie pozytywnego wyniku przeleczą maluszka:)

3. reklama
  4. my2013

my2013 Fanka BB :)

Hej! W szpitalu nic nie musisz mówić, oni sami zapytają o wynik, jak nie będziesz go miała to traktują to tak jakbyś miała bakterie, czyli dostaniesz antybiotyk. To nic strasznego, od odejścia wód , co dwie godziny dostaniesz do wenflonu- ja tak miałam. Pozdrawiam i nic się nie martw!

5. flower188

flower188 Fanka BB :)

aby ochronić w pelni maluszka musi uplynac 4h od podania antybiotyku do przyjscia na swiat
    "gorzej" jak ktoś ma ekspresowy poród (u mnie spowodowany cholestazą ciężarnych) i mimo prób spowalaniania akcji córa była na świecie 1,5h po odejściu wód wtedy w zależnosci od szpitala podaja dziecku antybiotyk albo robia badania i powtarzaja po 24h jezeli nie rosnie crp i nic sie niedzieje to nie faszeruja dziecka antybiotykiem (tak bylo u mnie przy drugim porodzie) - ja jedynie nie wyrazilam zgody na zaszczepienie dziecka do momentu otzrymania kolejnych wynikow

Poleć forum