reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy dziecko nie chce mleczka

Moja córka od urodzenie nigdy nie wypiła mleka świadomo:-D pije non stop na spaniu bo nie lubi...a ma jusz 20 miesiecy:tak:
 
reklama
Moim zdaniem dziecko w tym wieku tak je mleko ,poprostu smakuje nowych konsystencji i smakow i dlatego tak je mlesio...nie masz się czym marwić...mleko możesz dawać mu z kaszką ,w ty wieku możesz podawać juz jogurt,jeżęli maluszek łądnie przybywa na wadze i prawidłowo się rozwija to nie ma o co się martwić...
 
moja corka jak miala 5 miesiecy odzucila mleko koszki i niechciala na sam widok butelki dostawala spazmow, kupilam jej kubek niekapek z silikonowym dziubkiem ale i tak pila tylko kakao, a jadla serki waniliowe, jajecznice na maselku, gotowalam jej zupki i parowki cielence, w zasadzie moja julia od 6 miesiaca to juz wszystko jadla i nic jej sie niestalo dzis ma 2 lata i jest zdrowym dzieckiem, niechciala mleka dostala cos lepszego i niezaluje, teraz spodziewam sie synka i tez mam zamiar od 5 mies. przyzwtczajac go do wszystkich pokarmow w malych ilosciach niezaszkodza dziecku a duzo niepotrzeba zeby sie najadl taki maluch, kazdy ma na ten temat inne zdanie moje jest takie a nie inne
 
Do góry