reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy mąż nie chce seksu...

@amcia8232 pisz !

Napisane na PMT3277_3G w aplikacji Forum BabyBoom
Czuje sie nie akrakcyjna dla mojego ... po ciąży brzuch został rozstępów trochę zostało a on tłumaczy że nie ma siły ze to boli mogą lub co innego a kochalismy się nawet raz na tydzień [emoji58]....zapewnia mnie ze nie ma siły ze mu sie podobam ale to dla mnir dziwne....

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ma ja pracuje od 6 do 15 potem idzie spać budzi sie po 2 h trochę gra na tel i o 21 kładzie małą spać.. w tygodniu ja wstaje do małej a w weekendy on . A wszystko sie zaczęło juz wcześniej po prostu wydaje mi sie ze on już yak ma ze raz na tydzień i mu to starcza . Ja byłam jego pierwsza partnerka z którą miał zbliżenie i na początku cały czas non stop a potem stopniowo coraz mniej ... tylko mam trochę w psychice z tym moim brzuchem ...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ma ja pracuje od 6 do 15 potem idzie spać budzi sie po 2 h trochę gra na tel i o 21 kładzie małą spać.. w tygodniu ja wstaje do małej a w weekendy on . A wszystko sie zaczęło juz wcześniej po prostu wydaje mi sie ze on już yak ma ze raz na tydzień i mu to starcza . Ja byłam jego pierwsza partnerka z którą miał zbliżenie i na początku cały czas non stop a potem stopniowo coraz mniej ... tylko mam trochę w psychice z tym moim brzuchem ...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Wiesz co raz w tygodniu to i tak nie masz co narzekać. Są mężowie którzy rzadziej chcą....Może nie wszyscy faceci potrzebują, albo...może jakies urozmaicenia wprowadzić:)?
 
Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Jeśli jest coś, co martwi Cię, niepokoi w Waszym związku, porozmawiaj z tym ze swoim partnerem. Powiedz mu, że czujesz się nieatrakcyjna, powiedz o swoich potrzebach, obawach. Może on też coś w sobie skrywa, a nie dowiecie się, jeśli wzajemnie się przed sobą nie otworzycie.
 
Maksiu432 no bardzo bezpośrednie stwierdzenie. Może zamiast oceniać, to warto zapytać wprost? Takie domysły do niczego dobrego nie prowadzą


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry