reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy mąż nie chce seksu...

reklama
A coś więcej Ci powiedziała ?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

nic o 1:15 zadzwoniłam po polozna znowu nie moglam spac przyszła inna tetno malej ok po tylu godzinach 2 cm rozwarcia kazala wziasc paracetamol i sie polozyc spac... co chcialam sie polozyc do lozka to mialam skurcz i wstawalam chodzic po mieszkaniu ... moze pospalam z 1godzinke boli jak cholera tylko ze teraz mam jeden skurcz na jakies 10-15 minut ale ten to podnosi mnie natyhmiast z łózka .. po badanku jakos po 2 odszedł mi czop śluzowy brązowy z krwią aż sie zdziwiłam ze az tyle tego jest ... no i sie mecze dalej :( ...
 
Hej :) tak już o było ciężko ale 04.04.2017 r o godz 19:00 przyszła na świat moja córka Amelia Jadwiga waga 3500 10/10 pkt 51 cm :) <3

5c5b2f8bea09c63emed.jpg
[/URL][/IMG]
5c5b2f8bea09c63emed.jpg
 
reklama
Hej :) tak już o było ciężko ale 04.04.2017 r o godz 19:00 przyszła na świat moja córka Amelia Jadwiga waga 3500 10/10 pkt 51 cm :) <3

5c5b2f8bea09c63emed.jpg
[/URL][/IMG]
5c5b2f8bea09c63emed.jpg
Bozeeee gratuluję życzę dużo zdrowia i przespanych nocy teraz wasze życie zmieni sie o 360 stopni wszystkiego dobrego [emoji173][emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry