reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy mąż nie chce seksu...

reklama
oj Kochana moja mała terrorystka już je zmieniła :) ale Kocham ją nad Życie <3 jestem taka Szczesliwa ze mam juz ją koło siebie <3
Tak dziecko to wielke szczęście. Gdy wszystko mi sie wali wystarczy że spojrzeć na lene i wiem dla kogo żyje. To jest moja księżniczka mała [emoji4] cieszę sie ze już Amelka z wami jest teraz to czekać aż będzie zabkowac i pierwsze słowo jakie powie . Moja wczoraj powiedziała pierwsze słowo Tata [emoji4]i juz sama siedzi

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milinka gratulacje [emoji8] Amelka jest przesłodka :) dużo zdrówka i cierpliwości Wam życzę [emoji173]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja bym się skłaniają też do innej teorii.
Mój już były mąż okazał się biseksualny. Owszem mam z nim dziecko i nie było poronienia ale po ciąży się odsunął raptem i podobnie bo zmęczony lub bo mobbing w pracy lub coś ciągle innego.
Poszpiegowałam i wyszło na jaw że zdradza mnie z mężczyzną
 
Matko, gdyby mój mąż okazał się gejem to bym padła, jakoś nie mogę tej myśli przyswoić ze tak mogłoby się wydarzyć


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry