reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy mąż nie chce seksu...

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Hey dziewczyny.Słuchajcie mam taki problem z mężem.2 miesiące temu poroniłam i po miesiącu od poronienia mieliśmy zacząć starać się o dzidziusia,ale mój mąż nagle nie chce uprawiać seksu.Na każdy mój sygnał odpowiada,że jest zmęczony,a teraz zaczął bronić się egzaminem z w-f w pracy,bo on nie ma kondycji i chciał poczekać,aż zda w-f . Przemilczałam ten argument i zgodziłam się poczekać.To było w czwartek w tamtym tyg.Okazało się,że tego cholernego egzaminu nie było(jest dzisiaj albo jutro:11.06,12.06),a mąż nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki gdy się kładzie to od razu zasypia,albo siedzi po godzinie-dwie na internecie.Próbowałam z nim rozmawiać na ten temat,i pytałam,czy może po prostu nie chce mieć teraz dziecka,że może mi to powiedzieć,ale on uważa,że przesadzam i marudzę.Ale seksu uprawiać nie chce.Nie mogę liczyć u męża na przytulenie czy pocałunek bo ciągle odejdź,odsuń się itd(z tym tuleniem czy pocałunkami ja tak kiedyś robiłam,ale to było ponad 2 lata temu i rozmawialiśmy już o tym).Wiem,że mnie nie zdradza bo wraca do domu normalnie zaraz po pracy,ale nie dość,że nie chce i unika zbliżeń to jeszcze traktuje mnie jak koleżankę,a nie żonę.Jesteśmy ze sobą 4 lata i 6 mies.A od roku jesteśmy małżeństwem.

Jak myślicie co może oznaczać jego zachowanie?...Dodam,że nigdy nie było tak,by mąż unikał zbliżeń.
 
reklama
Hej, moze poprostu przeżywa stratę dziecka na swój sposób, ja tez poronilam i to dwa razy i mieliśmy jakiś czas podobny problem ale to juz za nami:-) moze poprostu sie boi ze cos Ci sie stanie! Wielu mężczyzn sobie z takim problemem nie radzi :-( Poproś męża o szczera rozmowę:-) niech Ci opowie o swoich obawach :-) pozdrawiam :-)
 
zgadzam się z magdą.... co prawda mój mąż nie miał takiego problemu... ale jedno jest pewne.. faceci zupełnie inaczej przeżywają stratę... często w niezrozumiały dla nas sposób... i ciężej się im o tym rozmawia...
 
Na wszystko potrzeba czasu i cierpliwości. Dziewczyny trafnie pisały wyżej o sytuacji męża, musisz postarać się go zrozumieć - mężczyźni inaczej odbieraja te sprawy, najważniejsze to nie naciskać!
 
Faceci są dziwni, mój tez unika zbliżeń, bo mówi , ze go wkurzam, że wciąż coś od niego chcę. On jest wciąż zmęczony, ale 3 godziny w nocy na necie może siedzieć, unika kontaktów ze mną, mam to już gdzieś, nie chce mi się z nim rozmawiać i wciąż wałkować tego samego tematu, bo on i tak zrobi po swojemu.
 
reklama
Faceci to nieskomplikowane urządzenia, nie chcą rozmawiać wolą działania.
Na pewno przeżywa taką stratę, nawet sobie nie wyobrażam jak ja bym się czuł, strach, że to może się powtórzyć na pewno długo będzie siedział w głowie.
Ale zawsze możesz spróbować czegoś nowego, wyjść gdzieś na romantyczką kolację, zrobić coś szalonego, wino rozmiękczy największego twardziela :)
 
Do góry