reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy okres spóźnia się pierwszy raz w życiu:(

Dołączył(a)
1 Czerwiec 2022
Postów
2
Zawsze miałam regularne okresy, a teraz spóźnia mi się już 10 dzień (w 13 dniu cyklu miałam brązowe upławy, też pierwszy raz w życiu).

Wykonałam test ciążowy (czułość 10) z porannego moczu 6 dni po spodziewanym okresie i 19 dni po stosunku - negatywny, oraz 9 dni po spodziewanym okresie i 22 dni po stosunku - negatywny.

Każdy stosunek był z prezerwatywą, która nie zsunęła się ani nie pękła.

Na początku miałam objawy takie jak zawsze na okres (powiększone piersi, lekkie kłucie jajników) ale nie przyszedł. Teraz w ogóle już nic nie mam, nie jestem zmęczona ani senna, nic mnie nie boli (jedynie trochę piersi), nie mam mdłości, napadów głodu, no po prostu nic.

Dziękuje za wszystkie rady:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Skoro testy wychodzą negatywne ,to ciąży raczej nie ma ,po tylu dniach są już miarodajne , cykl bezowulacyjny zdarza sie każdej z nas , jeśli masz wątpliwości idz na bete albo do ginekologa
 
Okres moze sie spozniac z wielu innych przyczyn niz sama ciaza nawet, jesli zawsze byl jak w zegarku. Testy sa juz wiarygodne. Dobrze by bylo pojsc do ginekologa, aby sprawdzic, co sie dzieje.
 
Okres może spóźniać się ze stresu, przebytej choroby. Udaj się do ginekologa, bo może masz jakąś infekcję.
 
Pewnie bardziej się zestresowałas że nie ma okresu i się mógł jeszcze bardziej przesunąć najlepiej idź do ginekologa może infekcja jest jakaś
 
reklama
Do góry