reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy pojawia się młodsze rodzeństwo...

rany Blond jak ty dajesz radę bez jedzeni - ja jestem tak strasznie głodna dziś że masakra. A jadam same wióry bo mały mi marudzi i nie wiem czy to brzuch czy co, wczoraj ewidentnie brzuch i jeszcze kryzys laktacyjny mam od wczoraj :/. Najgorzej wieczorem bo on jest po kąpieli głodny, płacze przy tych cycach bo z nich kropelki tylko, miękkie jak flaki. Dziś rozmroziłam mu jakiś zapas który miałam, mam nadzieje ze jutro już bedzie ok :/
Ruda, no u ciebie to rzeczywiscie zupełnie inna jakość z takim dorosłym chłopem :)
 
reklama
u nas jeśli chodzi o podejście Wiktorii do Jaśka to super...pomaga, przypilnuje go jak coś robie w kuchni ale szybko traci zapał jak to male dziecko...raz poszłam na spacer z moją dwójką i wzięłam psa:wściekła/y: i takich problemów nie miała z dwójką dzieciaków jak z tym szczeniakiem...nosz ku...latała dookoła wózka na smyczy bo nie umie jeszcze koło niego chodzić, młody popłakiwał i powiedziałam że to był ostatni raz...teraz pies wychodzi z S sam a ja z dzieciakami sama
 
Do góry