reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie hurtowo kupic BEBILON1?

Malta

Mama Wiktorka I Tomka
Dołączył(a)
31 Lipiec 2010
Postów
5 852
Miasto
zachodniopomorskie
Witam
Czy któraś z forumowiczek orientuje sie gdzie można kupić taniej BEBILON1?

Nie myśle tutaj o sklepie w promocji tylko np o jakiejs hurtowni gdzie moglabym zakupic większa ilosc tego mleczka.

Moj Maluszek po przetestowaniu kilku mlek modyfik , reaguje dobrze tylko na to jedno:-(

Niestety nie oszukujmy sie, cena detaliczna jest wysoka w porownaniu np z BEBIKO czy NANem. Niestety po nich moj Mały ma mega zaparcia i zielone kupy

Prosze doradzcie jezeli znacie jakies hurtownie bo chyba zbankrutuje normalnie!
:-(
 
reklama
Ja Ci niestety nie pomogę, bynajmniej wiem z doświadczenia, że różnice cen między sklepami są bardzo małe...No i wydacie kupę kasy na mleczko, a im Mały będzie większy, tym więcej będzie go schodziło. My też jesteśmy na modyfikowanym. Tymek pije Bebilon Pepti, który kupuje się na receptę i na szczęście można dostać 50%zniżkę. Tak więc puszka wychodziła nam za ok.11zł. Teraz mamy przejść na bebilon Junior (3), bo Tymek dobrze toleruje już białko mleka i jak zobaczyłam cenę w sklepie, to za głowę się chwyciłam, bo puszka 800gr ponad 36zł.Masakra
 
Do góry