reklama

Gdzie i za ile można zrobić usg 3d/4d?

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez krolcia, 16 Wrzesień 2010.

1. krolcia

krolcia Fanka BB :)

Mam pytanie odnośnie możliwości zrobienia usg 3d/4d w naszej Bydzi.

Marzy mi się usg 3d:rolleyes2:, takie pamiątkowe na cd, ale cena np. u dr. Wasilewskiego 250 zł mnie przeraża:baffled:. Może wiecie gdzie jest równie dobry sprzęt, operator tego sprzętu no i... niższa cena?:unsure:

2. krolcia

Znalazłam jeszcze takie centrum "Victoria". Zadzwoniłam, też biorą 250 zł.
    Naprawdę nikt nie zna jeszcze innych miejsc?:-:)-:)-:)-(

3. reklama
  4. samantaa

samantaa Fanka BB :)

jest też dr Skórczewski, za wizytę bierze podobno 150 zł ale czy ta cena obejmuje usg 3d nie mam pojęcia

5. krolcia

Do niego właśnie chodzę.
    On nie ma usg 3d:no:. Cena 150 zł jest za badanie i usg ale 2d.

6. andzia1987

andzia1987 Fanka BB :)

Ja byłam u Skórczewskiego i miałam 2d ale w bardzo dobrej jakości :) płaciłam 150 zł. Badanie bardzo dokładne i na pamiątkę płyta CD z filmem, w roli głównej nasz synio :)

7. vikiigus

vikiigus mama VIKTORII i KUBY:)

jak mogę kogoś polecić z dobrym usg- i kompetncjami-to p. Mariolę Geppert-Rodzik - mozna znależć w wyszukiwarce -wizyta z bardzo dobrym usg - 100zł- porównywałam z usg 3d koleżanki robionym przez p. Wasilewskiego- żadna róznica - w zasadzie to nie wiem jakie ona ma usg, ale jak chodzę do mojej przychodni to ich 2d jest zdecydowanie gorszej jakości. U niej wyraźnie było widać anatomię ciała i narządy wewnętrzne, więc może to i 3d jest... a i warto wiedzieć, że jak się ma mało wód płodowych albo dziecko zbyt ruchliwe to 4d nie wychodzi - ale zazwyczaj porządny lekarz uprzedza , że szkoda kasy ...miałam robione w ramach "niespodzianki" przy comiesięcznej wizycie i faktycznie oprócz chrakterystycznego dla 3/4d orzechowego zabarwienia obrazu nic ciekawego nie widziałam - ale na szczęście nic dodatkowo nie musiałam zapłacić za to ,że nie wyszło:)

8. Aniucha2124

Aniucha2124 Fanka BB :)

Polecam centrum Victoria na Kurpińskiego, i usg 3D u dr. Pasińskiej.
    Na wizytę trzeba sobie przeznaczyć ok godz, koszt takiego usg 250zł, dzidziuś jest dokładnie obejrzany.Jeśli zdarzy się że nie widać buźki, lub ją zasłania, wizyta zostanie potraktowana jak normalne USg - 100 zł. ( tak było w moim przypadku )
    Dodatkowo pani doktor jest również genetykiem. POLECAM

9. vikiigus

vikiigus mama VIKTORII i KUBY:)

wydaje mi się , że Victorii na Kurpińskiego już nie ma :(

10. reklama
  11. Aniucha2124

Aniucha2124 Fanka BB :)

jest na 100%, chodzę tam na wizyty:);-)

12. fato

fato Fanka BB :)

ja chodzę do dr Dziedzica USG 3d/4d
    kosztuje 230 zł trwa ok 45 min , płytka , zdjęcia czarnobiałe , zdjęcia kolorowe duży wydruk.
    polecam :)

Poleć forum