reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie i za ile można zrobić usg 3d/4d?

krolcia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2010
Postów
7 620
Miasto
okolice Bydgoszczy
Mam pytanie odnośnie możliwości zrobienia usg 3d/4d w naszej Bydzi.


Marzy mi się usg 3d:rolleyes2:, takie pamiątkowe na cd, ale cena np. u dr. Wasilewskiego 250 zł mnie przeraża:baffled:. Może wiecie gdzie jest równie dobry sprzęt, operator tego sprzętu no i... niższa cena?:unsure:
 
reklama
Ja byłam u Skórczewskiego i miałam 2d ale w bardzo dobrej jakości :) płaciłam 150 zł. Badanie bardzo dokładne i na pamiątkę płyta CD z filmem, w roli głównej nasz synio :)
 
jak mogę kogoś polecić z dobrym usg- i kompetncjami-to p. Mariolę Geppert-Rodzik - mozna znależć w wyszukiwarce -wizyta z bardzo dobrym usg - 100zł- porównywałam z usg 3d koleżanki robionym przez p. Wasilewskiego- żadna róznica - w zasadzie to nie wiem jakie ona ma usg, ale jak chodzę do mojej przychodni to ich 2d jest zdecydowanie gorszej jakości. U niej wyraźnie było widać anatomię ciała i narządy wewnętrzne, więc może to i 3d jest... a i warto wiedzieć, że jak się ma mało wód płodowych albo dziecko zbyt ruchliwe to 4d nie wychodzi - ale zazwyczaj porządny lekarz uprzedza , że szkoda kasy ...miałam robione w ramach "niespodzianki" przy comiesięcznej wizycie i faktycznie oprócz chrakterystycznego dla 3/4d orzechowego zabarwienia obrazu nic ciekawego nie widziałam - ale na szczęście nic dodatkowo nie musiałam zapłacić za to ,że nie wyszło:)
 
Polecam centrum Victoria na Kurpińskiego, i usg 3D u dr. Pasińskiej.
Na wizytę trzeba sobie przeznaczyć ok godz, koszt takiego usg 250zł, dzidziuś jest dokładnie obejrzany.Jeśli zdarzy się że nie widać buźki, lub ją zasłania, wizyta zostanie potraktowana jak normalne USg - 100 zł. ( tak było w moim przypadku )
Dodatkowo pani doktor jest również genetykiem. POLECAM
 
reklama
ja chodzę do dr Dziedzica USG 3d/4d
kosztuje 230 zł trwa ok 45 min , płytka , zdjęcia czarnobiałe , zdjęcia kolorowe duży wydruk.
polecam :)
 
Do góry