reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie in vitro ze słabymi plemnikami?

izuha

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Marzec 2022
Postów
22
Witam serdecznie 🥰
Dziewczyny czy możecie pomóc nam wybrać dobrą klinikę do in vitro? Ogólnie jestem z okolic Lublina, bierzemy jednak pod uwagę różne lokalizacje.
Partner ma bardzo słabe plemniki. Chciałabym znaleźć dobrego specjalistę, który w miarę możliwości zajmie się nami indywidualnie a nie poleci z góry ustalonym schematem. Raz czytam, że najlepiej wybrać jakąś "sieciówkę", innym razem że wręcz przeciwnie. Jakoś nie mam zaufania do Lublina. Widziałam sporo dobrych opinii o Oviklinice, ale boję się, że większość pozytywnych opinii wiąże się z prowadzeniem ciąży a nie in vitro. Widziałam też pozytywne opinie o Bocianie w Białymstoku. Pomóżcie, plisss 🙏
 
reklama
Witam serdecznie 🥰
Dziewczyny czy możecie pomóc nam wybrać dobrą klinikę do in vitro? Ogólnie jestem z okolic Lublina, bierzemy jednak pod uwagę różne lokalizacje.
Partner ma bardzo słabe plemniki. Chciałabym znaleźć dobrego specjalistę, który w miarę możliwości zajmie się nami indywidualnie a nie poleci z góry ustalonym schematem. Raz czytam, że najlepiej wybrać jakąś "sieciówkę", innym razem że wręcz przeciwnie. Jakoś nie mam zaufania do Lublina. Widziałam sporo dobrych opinii o Oviklinice, ale boję się, że większość pozytywnych opinii wiąże się z prowadzeniem ciąży a nie in vitro. Widziałam też pozytywne opinie o Bocianie w Białymstoku. Pomóżcie, plisss 🙏
ja jestem z zupełnie innej czesci Polski, ale jako ze jestem w ciazy wlasnie po in vitro, gdzie czynnik był wyłacznie meski to tez od razu napisze, ze dobrze by było jakby partner mial dobrego androloga- mysmy zostali odeslani, zeby bardziej zaglebic temat przyczyny slabego nasienia (bo morfologia meza była super, zdrowie super, wiec konieczne było usg jader, ktore wykazalo zylaki)- to byla cenna informacja, ze zadne diety i suple nic tu nie wniosa :)

Szukajcie glownie wg dobrego specjalisty, a nie samej kliniki, ceny wszedzie sa raczej podobne. Trzymam kciuki i powodzenia :)

na otuche dodam, ze z 1% dobrych plemnikow meza spodziewam sie aktualnie córy 😁 nie wiem gdzie ja wyszukali, ale znalezli 😂❤️ jesli Ty jestes zdrowa i przebadana to tylko kwestia znalezc tego silnego plemniczka i ani sie obejrzysz a bedziesz w ciazy🥰
 
Konsultowaliśmy już u dwóch andrologów, USG w porządku. Od grudnia mąż przyjmuje suplement fertilman plus, czarnuszki, ashwagandę i inne cuda wianki 🙈 po pół roku brania mamy aktualnie 99% uszkodzonych i 0% prawidłowych. W grudniu było 100% uszkodzonych. Niby poprawa jest, ale jak widać niewystarczająca 🥺
Gratuluję ciąży 💜
 
Konsultowaliśmy już u dwóch andrologów, USG w porządku. Od grudnia mąż przyjmuje suplement fertilman plus, czarnuszki, ashwagandę i inne cuda wianki 🙈 po pół roku brania mamy aktualnie 99% uszkodzonych i 0% prawidłowych. W grudniu było 100% uszkodzonych. Niby poprawa jest, ale jak widać niewystarczająca 🥺
Gratuluję ciąży 💜
super, ze maz jest pod opieka specjalistow i wykluczono te nieszczesne żylaki!
przez 3 miesiace wzrost o 1%, wg mnie wrozy dobrze. Tak jak pisalam , u nas ten 1% dał ciaze! Głowa do góry, jesli Ty jestes zdrowa to juz macie wielki sukces, bo to przeciez kobiecy organizm odpowiada za utrzymanie ciąży. Dbajcie o siebie, unikajcie cukrów i alko, cieszcie sobą i nadchodzaca wiosna, trzymam mocno kciuki🥰

mam nadzieje, ze ktos Ci wskaze dobrego lekarza. I kolejna uwaga- np moja pani dr w ogole nie prowadzi ciaz a tylko do tych ciaz doprowadza, takze glownie na to zwracaj uwage :) Jak oceniaja pacjenci lekarza pod katem nieplodnosci
 
super, ze maz jest pod opieka specjalistow i wykluczono te nieszczesne żylaki!
przez 3 miesiace wzrost o 1%, wg mnie wrozy dobrze. Tak jak pisalam , u nas ten 1% dał ciaze! Głowa do góry, jesli Ty jestes zdrowa to juz macie wielki sukces, bo to przeciez kobiecy organizm odpowiada za utrzymanie ciąży. Dbajcie o siebie, unikajcie cukrów i alko, cieszcie sobą i nadchodzaca wiosna, trzymam mocno kciuki🥰

mam nadzieje, ze ktos Ci wskaze dobrego lekarza. I kolejna uwaga- np moja pani dr w ogole nie prowadzi ciaz a tylko do tych ciaz doprowadza, takze glownie na to zwracaj uwage :) Jak oceniaja pacjenci lekarza pod katem nieplodnosci
Tak naprawdę, to ja się nie badałam jeszcze😶 do końca maja jesteśmy w Holandii i jak tylko wrócimy do Polski-zaczynamy działać 🤩 dziękuję za wskazówki i dobre słowo. Życzę Wam wszystkiego dobrego💜

Powiedz proszę, która Pani doktor pomogła Wam w spełnieniu tego marzenia?🥰
 
Zapytaj. Jesli sie nie myle sa tam te dziewczyny z Twoich okolic, ale ogolnie do Gyncentrum w Katowicach jest mocno polecane. I w Wawie tez kilka klinik na pewno, Invicta czy Bocian
 
Zapytaj. Jesli sie nie myle sa tam te dziewczyny z Twoich okolic, ale ogolnie do Gyncentrum w Katowicach jest mocno polecane. I w Wawie tez kilka klinik na pewno, Invicta czy Bocian
Widziałam właśnie na forum, że często dziewczyny z Lublina jeżdżą do Bociana w Białymstoku.
Dziękuję za sugestię 💜 będę pytała 🤗
 
reklama
Konsultowaliśmy już u dwóch andrologów, USG w porządku. Od grudnia mąż przyjmuje suplement fertilman plus, czarnuszki, ashwagandę i inne cuda wianki 🙈 po pół roku brania mamy aktualnie 99% uszkodzonych i 0% prawidłowych. W grudniu było 100% uszkodzonych. Niby poprawa jest, ale jak widać niewystarczająca 🥺
Gratuluję ciąży 💜
A robiliście badania tylko w jednym miejscu? U nas też najpierw miał 2% prawidłowych, po 3 miesiącach suplementów 0%. Aktualnie ciąża sposobem naturalnym :) androlog mówił, że czasem warto sprawdzić też w innym miejscu, badanie nie jest super drogie, a mogą wyjść inne wyniki, zwłaszcza jeśli laboratorium jest popularne i mają sporo zleceń
 
Do góry