reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie in vitro ze słabymi plemnikami?

reklama
Witam serdecznie 🥰
Dziewczyny czy możecie pomóc nam wybrać dobrą klinikę do in vitro? Ogólnie jestem z okolic Lublina, bierzemy jednak pod uwagę różne lokalizacje.
Partner ma bardzo słabe plemniki. Chciałabym znaleźć dobrego specjalistę, który w miarę możliwości zajmie się nami indywidualnie a nie poleci z góry ustalonym schematem. Raz czytam, że najlepiej wybrać jakąś "sieciówkę", innym razem że wręcz przeciwnie. Jakoś nie mam zaufania do Lublina. Widziałam sporo dobrych opinii o Oviklinice, ale boję się, że większość pozytywnych opinii wiąże się z prowadzeniem ciąży a nie in vitro. Widziałam też pozytywne opinie o Bocianie w Białymstoku. Pomóżcie, plisss 🙏
 
Kriobank w Białymstoku, tylko Dr. Agnieszka Kuczyńska, szybko i trafnie stawia diagnozę. 2 znajome pod jej opieką zaciążyły już po pierwszym podejściu.
 
reklama
ja jestem z zupełnie innej czesci Polski, ale jako ze jestem w ciazy wlasnie po in vitro, gdzie czynnik był wyłacznie meski to tez od razu napisze, ze dobrze by było jakby partner mial dobrego androloga- mysmy zostali odeslani, zeby bardziej zaglebic temat przyczyny slabego nasienia (bo morfologia meza była super, zdrowie super, wiec konieczne było usg jader, ktore wykazalo zylaki)- to byla cenna informacja, ze zadne diety i suple nic tu nie wniosa :)

Szukajcie glownie wg dobrego specjalisty, a nie samej kliniki, ceny wszedzie sa raczej podobne. Trzymam kciuki i powodzenia :)

na otuche dodam, ze z 1% dobrych plemnikow meza spodziewam sie aktualnie córy 😁 nie wiem gdzie ja wyszukali, ale znalezli 😂❤️ jesli Ty jestes zdrowa i przebadana to tylko kwestia znalezc tego silnego plemniczka i ani sie obejrzysz a bedziesz w ciazy🥰
hej, tego co czytam to widze ze u Ciebie podobna sytuacja jak u mnie, po mojej stronie wszystko ok, mąż ma 1% sprawnych plemników z tym że na usg nic nie wyszło , badania genetyczne również ok . Lekarz zaproponował jedną próbę inseminacji a później in vitro, ale wolałabym od razu podejśc do in vitro. Czy mogłabys opowiedzieć jak to u Was wyglądało, jaki czas oczekiwania, sam proces jak wyglądał oraz cenowo ?
 
Do góry