reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie in vitro ze słabymi plemnikami?

Robiliśmy dwa razy w Fertility w Szczecinie. Badaliśmy wszystko co się dało. Około tysiąc złotych za jeden raz. Wyszedł za wysoki stres oksydacyjny i graniczne wiązanie z hialuronianem. Gdyby tylko morfologia była nie taka, to pewnie próbowaliśmy gdzieś indziej. Teraz, jak będziemy podchodzić do in vitro to zrobimy w miejscu, gdzie cała procedura. Mam ciuchutką nadzieję, że coś się poprawi🤭
 
reklama
A robiliście badania tylko w jednym miejscu? U nas też najpierw miał 2% prawidłowych, po 3 miesiącach suplementów 0%. Aktualnie ciąża sposobem naturalnym :) androlog mówił, że czasem warto sprawdzić też w innym miejscu, badanie nie jest super drogie, a mogą wyjść inne wyniki, zwłaszcza jeśli laboratorium jest popularne i mają sporo zleceń
Tak w ogóle gratuluję ciąży 💜
 
Konsultowaliśmy już u dwóch andrologów, USG w porządku. Od grudnia mąż przyjmuje suplement fertilman plus, czarnuszki, ashwagandę i inne cuda wianki 🙈 po pół roku brania mamy aktualnie 99% uszkodzonych i 0% prawidłowych. W grudniu było 100% uszkodzonych. Niby poprawa jest, ale jak widać niewystarczająca 🥺
Gratuluję ciąży 💜
W jakim wieku jest mąż?Pytam ,bo mamy. podobny problem
 
Witam serdecznie 🥰
Dziewczyny czy możecie pomóc nam wybrać dobrą klinikę do in vitro? Ogólnie jestem z okolic Lublina, bierzemy jednak pod uwagę różne lokalizacje.
Partner ma bardzo słabe plemniki. Chciałabym znaleźć dobrego specjalistę, który w miarę możliwości zajmie się nami indywidualnie a nie poleci z góry ustalonym schematem. Raz czytam, że najlepiej wybrać jakąś "sieciówkę", innym razem że wręcz przeciwnie. Jakoś nie mam zaufania do Lublina. Widziałam sporo dobrych opinii o Oviklinice, ale boję się, że większość pozytywnych opinii wiąże się z prowadzeniem ciąży a nie in vitro. Widziałam też pozytywne opinie o Bocianie w Białymstoku. Pomóżcie, plisss 🙏
Witam :) ja też jestem z okolic Lublina, wybraliśmy z mężem klinikę Bocian w Białymstoku i doktora Pietrzyckiego. Pierwszy transfer był dwa tygodnie temu i wczoraj beta była wysoka i dwie kreski 😃 czekam na USG 😃
 
Witam serdecznie 🥰
Dziewczyny czy możecie pomóc nam wybrać dobrą klinikę do in vitro? Ogólnie jestem z okolic Lublina, bierzemy jednak pod uwagę różne lokalizacje.
Partner ma bardzo słabe plemniki. Chciałabym znaleźć dobrego specjalistę, który w miarę możliwości zajmie się nami indywidualnie a nie poleci z góry ustalonym schematem. Raz czytam, że najlepiej wybrać jakąś "sieciówkę", innym razem że wręcz przeciwnie. Jakoś nie mam zaufania do Lublina. Widziałam sporo dobrych opinii o Oviklinice, ale boję się, że większość pozytywnych opinii wiąże się z prowadzeniem ciąży a nie in vitro. Widziałam też pozytywne opinie o Bocianie w Białymstoku. Pomóżcie, plisss 🙏
Ja też jestem z okolic Lublina, wybraliśmy klinikę Bocian w Białymstoku i doktora Pietrzyckiego. Bardzo polecam. Jesteśmy po transferze, beta rośnie, na teście dwie kreski 😃 czekamy na USG 🤗
 
Ja też jestem z okolic Lublina, wybraliśmy klinikę Bocian w Białymstoku i doktora Pietrzyckiego. Bardzo polecam. Jesteśmy po transferze, beta rośnie, na teście dwie kreski 😃 czekamy na USG 🤗
również polecam doktora Pietrzyckiego! Dzięki niemu jestem w ciąży, 2 transfer udany, właśnie leży obok mnie 😍
 
reklama
Ja też jestem z okolic Lublina, wybraliśmy klinikę Bocian w Białymstoku i doktora Pietrzyckiego. Bardzo polecam. Jesteśmy po transferze, beta rośnie, na teście dwie kreski 😃 czekamy na USG 🤗
Gratuluję 💜 my jednak zdecydowaliśmy się na Eurofertil.
 
Do góry