reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie kupujecie czapki dzieciom?

ElenkaBiz

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2016
Postów
32
Miasto
Poznan
Czesc!

Gdzie jest duży wybór czapek dziecięcych w Poznaniu? A moze online zamawiacie? Potrzebna jest czapka dla chlopca 5 lat i dla dziewczynki (5 miesiecy), cos sympatyczne i jaskrawe.
 
reklama
Cześć, też mam zawsze problem, żeby kupić czapki dla dzieci, też dla chłopca i dziewczynki, chętnie dowiem się gdzie inne mamy z poznania się zaopatrują. A tymczasem w najbliższym czasie zabiorę się za uszycie samodzielnie czapek na jesień.
Pozdrawiam
 
Nikt nie zna ciekawego sklepu a szkoda... Może będę musiała pomyśleć i pójśc w kierunku czapek...?;P
 
reklama
Cześć w temacie czapeczek mam coś dla Was:)
Pamiętacie naszyfka.pl ubranka szyte z pasją?
usmiech.gif
Przygotowałam dla Was konkurs. Do wygrania mój produkt- dwa jesienne https://www.facebook.com/naszyfka/?ref=settin gs.
Serdecznie zapraszam
usmiech.gif
 
Do góry