reklama

Gdzie kupujecie ubranka?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez szafabobasa, 5 Czerwiec 2015.

1. szafabobasa

szafabobasa Początkująca w BB

Witajcie, piszę jako przedstawiciel sklepu internetowego z ubrankami dla niemowląt.

Drogie Mamy,
    zastanawiamy się nad otwarciem stacjonarnego butiku, w związku z tym mam kilka pytań:
    Czy kupujecie ubranka w sklepach stacjonarnych?
    Czy w Waszym mieście przydałby się taki sklep?
    Jaka byłaby najlepsza lokalizacja sklepu, centrum miasta, czy też może trochę dalej od centrum, ale za to z darmowym i szerokim parkingiem?

Dodam tylko, że sklep byłby połączony z sklepem internetowym, te same ceny, możliwość odebrania zamówienia itp. Butik oferowałby tylko i wyłącznie ubranka dla niemowląt.

2. MajeczkaPL

MajeczkaPL Fanka BB :)

najczesciej kupuje w stacjonarnym, bo widze na zywo rozmiar i mam pewnosc, ze cos bedzie dobre, najlepiej w centrum miasta lub jakos blisko, bo wyprawa na koniec miasta z wozkiem to nic przyjemnego:)

3. reklama
  4. szafabobasa

szafabobasa Początkująca w BB

@MajeczkaPL dziękujemy za odpowiedź, cenne uwagi :) Czekamy jeszcze na innych :) może wątek się rozwinie.

5. maximum

maximum Fanka BB :)

Kupuję w sklepach stacjonarnych i w internecie - dla dzieci głównie w internecie, ponieważ ubranka czy zabawki są jednak sporo tańsze.

6. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

Teraz w 5-10-15 i zara kids :)

7. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Trudno się z tym nie zgodzić,wystarczy porównać ceny jakie mam w sklepach internetowych oraz jakie w stacjonarnych i sami stwierdzimy co i gdzie się bardziej opłaca. Akurat w kwestii oryginalnych i stylowych ubranek dla dziecka,warto zerknąć również do nas,mamy bardzo szeroki wybór:)

8. barbarka89

barbarka89 Zaangażowana w BB

Czasem stacjonarnie, czasem online- online gdy znam juz rozmiarowek sklepu i wiem jaki rozmiar bedzie pasowac. Czasem szperam w second handach

9. FigurkiSwiata_pl

FigurkiSwiata_pl Zaciekawiona BB

Ja podobnie jak Użytkowniczki powyżej,również zamawiam ubranka i pozostałe akcesoria,zabawki dla dziecka w sklepach internetowych i póki co jestem zadowolona,przynajmniej zawsze mogę liczyć na niższe ceny.

10. reklama
  11. sweetmum

sweetmum Początkująca w BB

Ubranka najczęściej kupuję w sklepach internetowych. Zazwyczaj nie mogę niczego znaleźć w sklepach stacjonarnych, więc ratuję się sklepami w Internecie. Zgadzam się, że ceny są o wiele niższe oraz koszty wysyłki już nie są aż tak duże jak kiedyś. Również w sklepach internetowych może kupić ubranka świetnej jakości i w niskiej cenie. Nigdy nie zawiodłam się na sklepach internetowych. Ostatnio potrzebowałam body dla maluszka na prezent i cóż, dopiero w sklepie internetowym znalazłam takie body niemowlęce z zabawnym nadrukiem.

12. Dulce

Dulce Fanka BB :)

najlepiej kupować w Internecie bo jest duży wybór niż w sklepach stacjonarnych i ceny są nieporównywalnie niższe. Poza tym w internecie można za śmieszne pieniądze kupić cały stos ubranek. Weźmy dla przykładu taki zestaw ciuszki dla chłopca 74-80 Wrocław - Sprzedajemy.pl Za taką cenę kupicie jedną pół śmieszą bluzeczkę z której dziecko za chwilę wyrośnie i trzeba będzie dylać po następną. Ja kupuję w necie i tego się będę trzymać.

Poleć forum