reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

o jaaaaaaaaa, dopiero teraz zauważyłam, ze filip wyglada jakby miał oczy podbite, a on beczał za cycusiem - mógłby ssac co godzine :p
 
reklama
witajcie kobietki!!


Ale słodkie te dzieciaczki!!
a te dwa małe skarbi ziu_ty są cudowne!! Jakie najedzone!! :laugh:
Sliczne bobaski. Jakieś takie duże.
Moja Marta strasznie źle znosi te upały. Wczoraj to biedne maleństwo bardzo się męczyło.

Pozdrowionka ;)
 
Hej !!!
gzdie się chowacie kobietki?? Moja Martusia ma 3 miesiące i 5 dni!
p51400411sp.jpg


p51300122te.jpg



p51200264il.jpg


p60700039ij.jpg





 
hej dziewczyny!
ja jestem lipcóweczką ale mam siostrzeńca z marca więc się nim pochwalę :)


tytus urodził sie 31 marca 05. 4300 ważył i 59 mierzył

normal_uvs050614-008.jpg



a to ze swoim bratem benjaminem (02.12.02r 4200 i 64)

normal_uvs050614-020.jpg


pozdrawiam
 
Znalazłam chwile czasu ten tydzien byl strasznie zabiegany. Ostatnio stale brakuje mi czasu na cokolwiek niedługo nie bede miala czasu sie wykapac. Dzis niedziela niby spokojniej ale od 13,00 mamy juz gosci a na 16,30 idziemy w gosci :) Nie wiem gdzie rece włozyc . Wczoraj egzamin do szkoły potem znowu bedzilismy w gosci i tak na okraglo.... Malenstwo rosnie ma 6600 i 70 cm.Gada jak najety i jest przecudowny i przesliczny. Chyba mu niedługo zabki wyjda bo slini sie ze trzeba mu niedługo bedzie wiadero podstawiac ;) Łapki wpycha cale do buzki i znalazły sie mu plasniawki
 
wstyd mi. tak długo mnie nie było.
Marta sliczna dziewczynka ;D ;D ;D /jak wszystkie Marty zreszta ;)/
mykam na kwiecień
pa!
 
Witamy marcowe dzidziusie! Jak tam Wasze pociechy? Byłyśmy wczoraj na spóźnionym troszeczkę szczepieniu i już wiem ile moje dziecko waży: 6,5 kg i ma tak mniej więcej 65 cm. Nie wiem czy to dużo, czy mało. Napiszcie jak wygląda to u Was. Zamieszczam kilka ostatnich fotek:
...tak sobie leżę...
img0009resize9hc.jpg

...z ukochanym Tatusiem...
pict0880resize3ck.jpg

...a tak sobie piję jak uda mi się przytrzymać butlę - rzadko bo rzadko, ale to zawsze jakiś sukces!
img0016resize0zk.jpg

...a to, co najlepsze to ma tylko mama...mniaaamuśne
img0004resize4mo.jpg

...a tu na spacerku
image02resize5ho.jpg

i to, co najbardziej lubią tygrysy, czyli odpoczywam
dorota025resize6ua.jpg
 
Hej dziewczyne!
mam ogromną proźbe!
chciałabym się dowiedzieć jak się można dostać z chorym dzieckiem do Centrum Zdrowia DZiecka do Warszawy?
Jak ktoś wie to proszę o pomoc!
ja nie wiem czy trzebać mieć jakieś skierowanie czy coś innego aby jeździć tam z dzieckiem, leczyć je a przedewszystkim zrobić badania!
Z gory bardzo dziękuje!
Pozdrowienia.pa
 
reklama
Do góry