reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

no własnie nie wiem co te raczki w buzi znaczą, moze tylko tak z nudów zajadają................................no i ślinia się przy tym jak nieboskie stworzenia :p
 
reklama
Witam wszystkie mamusie  ;D
Pragnę dołączyć do grona "marcóweczek". Mój Damianek przyszedł na świat 8 marca z wagą 3700 g i "wzrostem" 57 cm.
Oto mój Skarb:

dscf01210kk.jpg

dscf01532wo.jpg

dscf01617so.jpg
dscf02216fp.jpg
 
pati toż Ty kawał chłopa urodziłas!!! Naturalny poród? czy cc? Swoja drogą nie wygląda na grubaska - przystojniakz niego ;D

A Hania ............................ az mi słów brakuje ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Ziuta planowany był poród naturalny ale z powodu braku postępu w akcjii porodowej zdecydowano o cc. W sumie to jestem bardzo zadowolona bo ani ja się nie namęczyłam ani Damianek :D
Dzisiaj właśnie byliśmy na szczepieniu. Przy okazji Damianek został zważony: 7765 g  :laugh:
 
Witam mamusie i dzieciaczki oczywiście  :)

Moja Wiktoria urodziła się 02 kwietnia, waga i wzrost: 3400g i 57 cm. Wprawdzie "urzęduję" na Kwietniówkach, ale nieduża róznica wieku, więc może od Was też dowiem się paru ciekawostek.

Moja córcia również jest na etapie wkładania wszystkiego do buźki. Przy przechyleniu jej ślinka aż kapie, taki ma "nadmiar"    :laugh: Może również początek jakiegoś ząbkowania

Swoją drogą super dzieciaczki!!!

Jak już się przywitałyśmy, to może przedstawię Wam swój skarb:

niunia.jpg
   

w_r%EAczniczku.jpg


Pozdrawiam


 
Witam serdecznie!
Moja Maja urodziła się 2 marca,a miała byc lutówką :laugh:
wczesniej zagląałam u częściej ale nikogo wiecej nie było więc przeniosłam się na forum noworodek.pl,teraz wpadłam tu z ciekawości i widzę że watek się rozkręcił :)bardzo się cieszę.Będę tu teraz częściej zaglądac.
Pozdrawiam!
 
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

dzisiaj mój duży chłopczyk pierwszy raz przekręcił się z pleców na brzuch !!!!

Jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjupiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
wow ! troche poznawo ale jakos specjalnie sie tym nie martwiłam dopoki pediatra nie wysłała nas do rehabilitanta i we czwartek do niego pojechałam. Pokazał nam jak cwivczuyc z dzieckiem i prosze jakie efekty ;D
 
reklama
Ziuta w takim razie gratuluję efektów. Swoją drogą to jakie to ćwiczenia, bomaja mała też niebardzo chce się przewracać z pleców na brzuch, nie mówiąc, że nie lubi leżeć na brzuszku
 
Do góry