reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

reklama
pomaga ...chyba ...wlasnie spi obok mnie....zaraz jej pewnie goraczka najdzie na noc .....ale zaopatrzylam sie w czopki w polskim sklepie ...i mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej bo wczoraj gotowa bylam jechac do szpitala bo 40 stopni i nie chciala zejsc .....dopiero czopek pomogl ....

korde taka ladna pogoda,.....chcialam gdzies do parku skoczyc ....a tu nici z tego ......

Madlen a jak ci sie podoba zycie z Belfascie ? dzieci lubia szkole?
Moja uwielbia szkole, zajecia pozaszkolne .....czy zabawy dla dzieci w kosciolach na ktore chodzi dwa razy w tygoniu.
Macie zamiar tu zostac na stale czy raczej myslicie o powrocie ......ja chce zostac ...maz jeszcze niezdeklarowany .
 
Noelia i jak corcia ? jest poprawa?
wkoncu czuc wiosne !! oby tak zostalo,bo juz mialam dosyc tego zimna.
a co do mieszkania w Belfascie..sa lepsze i gorsze dni,ale ogolnie jest O K ;-),nie wiem,czy tu zostaniemy,czy wrocimy..na dzien dzisiejszy moge powiedziec,ze zostajemy..ale nie wiem,co mi zycie przyniesie...wiem,ze jak bysmy wrocili,to moje dzieci moglyby miec problemy..i w szkole i w takim normalnym zyciu,a nie chcialabym tego !!! one juz sie tutaj zaklimatyzowaly,chodza do szkoly,maja przyjaciol..no i jezyk..moglyby miec problemy..wiec dla ich dobra,zostajemy..ale jak juz pisalam..w zyciu roznie bywa....
 
Jarzebinka i co zdecydowalas????

starszak do 1 września idzie do szkoły do pierwszej klasy..... :tak:

Jarzebinko a jak u Was? co ze szkola zdecydowalas? jak mlodszy synek, podobny do starszego brata czy totalne przeciwienstwo :)

a mlodsza zupelne przeciwienstwo siostry, bardzo odwazna, prawie niczego i kogo sie nie boi:) zaczela przedszkole bez szemrania, idzie na sale bez obejrzenia sie czy jestem czy nie, gada i rozumie po angielsku skubaniec maly, skad i jak nie mam pojecia :) ale fizycznie bardzo podobne do siebie :):):) no i starsza to nie pisany idol mlodszej :)

chłopcy to niebo i ziemia czyli zupełnie są inni- Kacper był/jest spokojniejszy,jemu wszystko można wytłumaczyć, bardziej cierpliwy....Kamil, wszystko tu i teraz, tak jak on chce, odważniejszy.......M się śmieje, że Kacper będzie czytał instrukcję a Kamil będzie je realizował .... ;-)Kacper raczej intelektualista - literki, cyferki, ...... a Kamil to taki działacz, wszędzie go pełno :tak: i już zauważa się fascynacje młodszego starszym - jak wychodzimy rano do żłoba/przedszkola to ostatnio hitem jest piłka, młodszy wszędzie z piłką i zawsze starszemu też przynosi , więc wyglądamy jakbyśmy na mecz się wybierali a nie do pracy .....:-)
 
Dzień dobry.
Kiedy w koncu znalazłam jakikolwiek wątek mam marcowych 2005 to widzę, ze chyba umarł.
pozdrawiam
 
reklama
reklama
Do góry