reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

u nas poszla w ruch dwukolowka z bocznymi kolami ... nawet fajnie sobie radzi choc juz "glebe" zaliczyla :-D:-D:-D:-D

to gratulacje :tak::tak:

fajnie jest jak można oglądać postępy dzieciaczków-najpierw pierwszy krok, potem samodzielne jedzenie a teraz jazda na rowerku, i pomyślec,że to nasze dziecko i troszkę w tym naszej zasługi, aż serce rośnie z dumy ( tak troszkę zadumy)
a moje maleństwo jest już u moich rodziców i faktycznie, teraz czuje że żyje- duże podwórko, piaskownica, hustawka i wiele innych atrakcji, teraz wiem,że jest szczęśliwy i ma wiele atrakcji, np. ognisko w sobotę, w środę jedzie na jakąś wycieczkę rowerową( w krzesełku) ale zawsze coś innego,:no::no: ale już nie mogę doczekać się spotkania, stwierdziłam,że takie wolne od dziecka to przydatna rzecz, ale można wytrzymać i odpocząć tylko przez 3-4 dni, a potem zaczyna się już tęsknota i odliczanie dni do spotkania ( jeszcze 4 dni)
 
reklama
PS. a może podpowiecie mi jak wkleić zdjęcia i ewentualnie, gdzie na forum znajdę o tym informację, bo coś mi jednak po mojemu nie wychodzi :no:
 
... zabawa na plaży była super i ten piasek i te baby z piasku...
my.php
[/URL][/img]
... a bajki w pochmurny dzień czy wieczorem też były super, szczególnie KRECIK...



...myślenie ma przyszłość?...


... i znowmu ciężko pracuję...
 
...i oto cały ja KACPEREK...


... w mini ZOO...


...ale jazda...


... ja i moja minka z językiem...


...chyba coś mi rośnie na plecach...


POZDROWIENIA Z WAKACJI śle Kacperek
 
czesc pisanie jedna reka nie bardzo mi idzie bo na drugiej trzymam Dominika 4 m a moja 1 córa śpi na szczęście ma 2latka i 5miesiecy.Jak wasze marcowe pociechy Maja ur.30 marzec 2005 .Wiec jak przechodzicie ten trudny okres "dwulatka"?
A moze ktos z was ma 2 dzieci w podobnym wieku dodam dominik ma 4 miesiace 4 maja skonczy.
 
Witam bardzo serdecznie na forum marcóweczek, bo mało nas tutaj :tak::tak:
mój Kacper jest z 31.03, a z tego co wiem wszystkie na chwile obecną mamy jedynaka tzn ja syna a noelia i isunia po córeczce, acha Oliwka ma 2 córy, marcówkę z 2005 i sierpniówkę tegoroczną - tak przedstawia się obecny skład marcowych dzieciaczków na tym forum, ewentualnie ktoś z doskoku :-D:-D

a jeżeli chodzi o "trudny " okres dwulatka, to chyba go mocno nie odczuwam, są to tylko jakieś chwilowe wachania charakteru, ale ogólnie nie zauważam róznicy i jest OK, może tylko czasem częciej chce do mamy, i tylko mama i mama :cool::cool:

teraz po dłuższej przerwie znowu wraca do żloba od 3 więc tutaj mogą być schody, bo nie wiem czy nie będzie musiał na nowo się aklimatyzować, ale zobaczymy, żlobka nie zmienia, ale zmienia grupę na starszą więc i będą nowe panie i inna sala, tymbardzie,że żłobek po remoncie, ale nie ma co panikować na zapas :-p:no::-p

MIŁEGO POPOŁUDNIA
 
reklama
Do góry