reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

goska29

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2005
Postów
170
Dziewczyny pochowałyście sie ?
Jak Wasze maluszki?
Moze warto wrócić tym bardziej ze mamy dzieci w tym samym wieku i mozemy sie pochwalic postępami i ciekawostkami!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
hmmmmmmmmmmm
ja tez sie drapałam po głowie gdzie marcowe kobity sie podziewaja????? Ja urzęduje na kwietniówkach bo termin miałam na kwiecien a pozatym zżyłam sie z dziewczynami i juz. Ale ciekawa jestem co u babeczek, które rodziły w marcu............
 
Hej!!!
no wkońcu znalazłam was.
ALE COŚ NAS MAŁO........
Postaram się zaras przesłać zdjęcie dzieciaczka, ale teras muszę iść i utulić mojego skarbka.
Pozdrowionka dla wszystkich mam i ich dzieciaczków

papapa
 
O cos sie ruszyło !!!! SUPER!!!
Własnie małego połozyłam spac. Dzis wstał troszeczke zawszesnie jak na niego bo o 7,45 a zawsze wstaje koło 9,30 / 10,00 wiec chłopak ma prawo bo jest zmeczony :) Wyslij zdjecia !!!!
Ja tez w wolnej chwili wysle a teraz lece suszyc włosy bo sobie przefarbowałam.
 
hmmmmmmmmm
wyślij zdjęcia
a jak to sie robi?? hihi
moja małła wstaje około 6-7. Ale za to tylko ras sie budzi w nocy do jedzenia.
anaie kumam z tymi zdjęciami
Jak znajdziesz chwilkę to sprubuj mi napisać.
Może sie uda
:laugh: :laugh:
 
domcia kliknij tu
https://www.babyboom.pl/forum/index.php/board,2.0.html
znajdziesz tu instrukcje odnośnie suwaczków, zdjęć itp.

Moje łobuzy też właśnie śpią. Obaj naraz!!!! Zadko sie to zdarza. Odnośnie rytmu dobowego to wiem tylko co sie dzieje w nocy - śpią ;D hihihihihii, w dzień totalny chaos - tzn. spią o róznych porach, o różnych porach się bawimy i jjemy też różnie :p
Mam nadz, ze szybko nam się wszystko unormuje. Ale przy dwójce szkrabów ciężko jest opanować sytuacje. W końcu każde dziecko jest inne a dopóki karmie cyckiem na żadanie to taki bałagan jeszcze dłuuuuuuuuuuuuuuuuugo będzie.

pozdrowionka laseczki

aha! Czy wybieracie sie może z dzieciakami na wajkacje????
 
nie kumam
 
reklama
Do góry