reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie mieszkamy?

anielap

Czerwcowa mamusia 2007
Dołączył(a)
22 Grudzień 2007
Postów
2 062
Miasto
Wrocław
Tak sobie pomyślałam, żeby tu wpisywać z jakich dzielnic jesteśmy. Łatwiej będzie nam znależć sąsiadki. I skończy się ciągłe wypytywanie:tak:

Ja zaczynam:

ZAKRZÓW
 
reklama
ANIELAP - swietny pomysl......mozna by nawet liste zrobic w pierwszym poscie ;-)

A ja Fabryczna - Muchobór Wielki :-)
 
Super pomysł z ta lista i z tym wątkiem, bo ja sama nie pamiętam kto gdzie mieszka :baffled:

A więc ja mieszkam w dzielnicy Klecina ul. Marchewkowa
 
a ja kochane w Gałowie kawałek za lotniskiem , ale bywam codziennie na Nowym Dworze bo tam pracuję i mam teściów, ajka wioze Klaudie do przedszkla to nie chce mi sie juz do siebie wracać:tak:
 
Też super pomysł:-D A zrobisz nam ładniutką, śliczniutką, cudowniutką listę?
Plizzzzzzz...

Ja zrobie z przyjemnoscia...tylko w takim razie bedzie w 2 poscie ( w moim) ale to chyba nie przeszkadza bo i tak bedzie na 1 stronie :-)
Chyba ze ewentualnie nowy watek zalozyc gdzie bedzie tylko lista bez komentarzy - co myslicie?
Zajme sie tym wieczorkiem mam nadzieje :tak:
I jeszcze mam taki pomysl zeby pod lista byla mapka z zaznaczonymi dzielnicami, wtedy wszytsko bedzie przejrzyste na pierwszy rzut oka :-p
 
Ja zrobie z przyjemnoscia...tylko w takim razie bedzie w 2 poscie ( w moim) ale to chyba nie przeszkadza bo i tak bedzie na 1 stronie :-)
Zajme sie tym wieczorkiem mam nadzieje :tak:
I jeszcze mam taki pomysl zeby pod lista byla mapka z zaznaczonymi dzielnicami, wtedy wszytsko bedzie przejrzyste na pierwszy rzut oka :-p
Anetko idealny pomysł z tą mapką
Pozdrawiam :)
 
Ja zrobie z przyjemnoscia...tylko w takim razie bedzie w 2 poscie ( w moim) ale to chyba nie przeszkadza bo i tak bedzie na 1 stronie :-)
Chyba ze ewentualnie nowy watek zalozyc gdzie bedzie tylko lista bez komentarzy - co myslicie?
Zajme sie tym wieczorkiem mam nadzieje :tak:
I jeszcze mam taki pomysl zeby pod lista byla mapka z zaznaczonymi dzielnicami, wtedy wszytsko bedzie przejrzyste na pierwszy rzut oka :-p

Genialny pomysł z tą mapką. Dzięki,że masz chęc sie tym zająć. Ja to jakoś mało uzdolniona jestem plastycznie:-)
Nowy wątek moze być. Ten zostanie na komentarze. Super, Tylko pamiętaj że juz zostaniesz opiekunką naszej listy:tak:
 
reklama
Do góry