reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie mieszkamy?

zróbcie najazd na grotę solną hihi. jak ją wypełnicie po brzegi to nikomu nie będzie przeszkadzać rozmowa :-) dla mamy z dzieckiem do lat 3 ta 45-minutowa przyjemność kosztuje 9,50
a mnie znowu powala jakieś wirusisko albo co :-( 5 dni spokoju miałam chyba nie doleczyłam ostatniej infekcji no i oczywiście młody tez podziębiony wiec siedzi w domu :/ zdrowia życzę :-) i oby do wiosny :-)
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie:) moja pociecha ma 8 miesięcy a mieszkamy na osiedlu akademicka przy mostach warszawskich. Jezeli komus sie opatrzyły trasy spacerowe w pobliżu to zapraszam na wspólny spacer i ploty o dzieciach:))
 
marcheff no to jesteśmy sąsiadkami ;) Chętnie dołączę jesienią. Narazie mogę tylko patrzeć przez okno jak inni spacerują na wałach :)
Pozdrawiam
 
Hej Dziewczyny,
my mieszkamy zarówno na Różance jak i na Hubach. Z Różanki pochodzę i jestem u mamy 3 razy w tygodniu a na Hubach mieszkamy od 2 -3 lat :)
 
reklama
to ja z kleciny do was macham ;)

ale wam fajnie ze sie spotkacie..a moze sa jakies mamuski z okolic oltaszyna-partynic??
co prawda nie mieszkamy na ołtaszynie ale co najmniej raz w tygodniu jesteśmy na zwycięskiej w kawiarnie mamczascafe, także jakbyś miała kiedyś ochotę na kawę to daj znać na prw

Dawać babeczki może uda nam się zorganizować spotkanie, możemy spotkać się przecież wszystkie nie musimy dzielić się na dzielnice, tylko, że ktoś będzie musiał dojechać. Ja chciałam organizować spotkania w centrum kultury i prowadzić tam zajęcia dla najmłodszych z rodzicami, ale niestety muszę mieć firmę i odpowiadać sama za wszystko, może kiedyś to zorganizuje. Jak na razie szykuje pokój dla dzieci u siebie w mieszkaniu, więc zaproszę do siebie jak będzie gotowy. A co w ogóle sądzicie o takich zajęciach? Przyjechały byście na takie gdyby kosztowały ok.10 zł i trwały 2godziny? 1h zabaw z dziećmi, 2h ploteczki przy kawie? Przepraszam, że mieszam w tematach ale się łączą. POZDRAWIAMY
pewnie że tak!!!! super pomysł! my chodzimy na zajęcia dla dzieci do kawiarni przy zwycięskiej i jestem bardzo zadowolona ale chciałabym więcej ;)
 
Do góry