reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie na depilację laserową (najlepiej Gdynia)

Ja korzystałam z depilacji laserowej w depicare.pl w stolicy, kilka serii na bikini oraz pachy. Efekty super, polecam każdemu, kto chce pozbyć się raz na zawsze jednorazówek
uśmiech
 
reklama
Szukam dobrego gabinetu depilacji przeprowadzającego depilację laserową Od razu tutaj zaznaczam ,ze nie interesuje mnie ipl i inne podobne metody depilacji, bo ie miało to u mnie dobrego działania (kiedys kilka lat temu się wybrałam i bolało i wszystkie włoski mi odrosły :((). Interesuje mnie laser diodowy. Czytałam sobie, że dobrą skuteczność maja light sheer albo vectus? Ktory z tych dwóch polecicie? Interesują mnie opinie osób, które sprawdziły u siebie sktueczność i mogą coś o tym napisać.

Ja jestem po 5 zabiegach na pachy i bikini w Studio Laser w Gdyni i efekty sa rewelacyjne. Z tego co patrzalam na ich stronie to maja Light sheer desire. Troszkę mnie bolalo ale Pani Natalia miala anielska cierpliwość i robiła powoli 😅 W sumke efekt jest lepszy niz sie spodziewalam. Pod pachami nic nie rosnie, na bikini kilka wloskow a minal rok od depilacji. Teraz bede robić tam nogi :) Koleżanka byla na IPL 2 lata temu i wszystko odroslo wiec jak depilacja to tylko laser diodowy. 👍
 
Wydaje mi się, że wszystko zależy od miejsca. Warto sprawdzić je zanim kupi się groupon no i też czy nie mają sami jakiś ofert promocyjnych. Wiadomo, że groupon też bierze jakąś prowizje im to musi się opłacać.
Ja kilka lat temu robiłam u swojego dermatologa - cudowny lekarz z ogromnym doświadczeniem. Miał na swoim pokładzie innych specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Czułam pełne zaufanie do tego miejsca i polecam takie właśnie wybierać ;)
 
Ja z gruponem akurat mam złe doświadczenie - musiałam trochę powalczyć o zwrot kasy, bo firma wycofała ofertę. Co do dobrego gabinetu z Trójmiasta to ja robiłam depilację w Laserina - i jest zadowolona. Dysponują nowoczesnym sprzętem, obsługa jest przemiła i doświadczona. Czułam, że jestem w dobrych rękach i faktycznie, cały zabieg poszedł sprawnie, a ja po nim nie miałam żadnych powikłań (czego się bałam, bo to nie zawsze jest takie oczywiste).
 
Ja z gruponem akurat mam złe doświadczenie - musiałam trochę powalczyć o zwrot kasy, bo firma wycofała ofertę. Co do dobrego gabinetu z Trójmiasta to ja robiłam depilację w Laserina - i jest zadowolona. Dysponują nowoczesnym sprzętem, obsługa jest przemiła i doświadczona. Czułam, że jestem w dobrych rękach i faktycznie, cały zabieg poszedł sprawnie, a ja po nim nie miałam żadnych powikłań (czego się bałam, bo to nie zawsze jest takie oczywiste).

A jeśli można wiedzieć dlaczego walczyłaś o zwrot kasy?
 
Niestety okazało się, że firma która wystawila ofertę się z niej wycofała i grupon wcale nie oddawał kasy z automatu tylko trzeba było pisać, tłumaczyć, wysyłać potwierdzenie wykonania przelewu. Kasę w sumie oddali, ale musiałam trochę się pogimnastykować.
 
Jeżeli chodzi o Gdynię to polecam salon Laser Delux. Wiem, że mają też swój salon w Gdańsku. Robiłam u nich serię depilacji bikini. Łącznie 6 zabiegów średnio co 2 miesiące. Widzę efekty :)
 
Ja miałam przerwy 5 tygodniowe, normalnie można golić się maszynką, mi wystarczyło 5 zabiegów na bikini. Już po pierwszej wizycie widziałam sporą różnicę. Chodziłam do salonu Depicare w Warszawie, mają tam laser vectus.
 
reklama
reklama
Do góry