reklama

Gdzie na egzotyczne wakacje z dzieckiem?

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez anetas, 19 Luty 2006.

1. anetas

anetas Gość

Chcielibyśmy z mężem i rocznym synkiem wybrać się na tydzień w jakieś fajne miejsce..Właśnie przejrzałam oferty last minute i jestem niemiło zaskoczona. Ciągle powtarza się Egipt, Tunezja, Turcja..Ja nie bardzo chciałabym siedzieć całe dnie w basenie tylko spacerować z wózkiem po okolicy czu też mieście. Większość ofert to objazdówki (co odpada z racji dziecka) Już wolałabym wynająć samochód na miejscu i na własną rękę gdzieś pojechać..Myślałam o Portugalii. Macie jakiś pomysł?

2. margot

margot Mamma Mia!

Anetas, Portugalia jest wspaniała, byłam co prawda tylko raz i dość krótko, ale byłam zachwycona. Mankament - cholernie daleko, więc na podróż z dzieckiem samochodem to szkoda czasu i atłasu. Chyba, że lecicie samolotem i wynajmiecie auto na miejscu, wtedy owszem.
    Z pięknych okolic a dużo bliższych polecam Chorwację i Czarnogórę - w Chorwacji warto zobaczyć park narodowy Plitvicke Jezera, wg mnie jedno z piękniejszych miejsc na tym świecie, a potem pojechać sobie trasą nad Adriatykiem - wspaniałe widoki, morze, śliczne zabytkowe miasteczka... Tylko tydzień to tak krótko... :(

3. reklama
  4. kacha381

kacha381 Czerwcowa mama'08

Moja kuzynka byla na wczasach na Teneryfie nie ma tam strasznych upalow ok 25 stopni wiec dla dziecka w sam raz i podroz samolotem nie zbyt dluga.

Egipt odradzam ze wzgledu na "zemste faraona" sama bylam i z mojej wycieczki duzo osob sie pochorowalo. Mnie naszczescie ominelo ale z dziekiem bym tam napewno nie poleciala.

5. agus78

agus78 Czerwcowe mamy 2005

Ja również polecam Chorwację... Piękne góry, super widoki, czyściutka i cieplutka woda, słońca pod dostatkiem...
    My byliśmy na wyspie Pag - miasteczko urocze! Jedyny minus to kamieniste plaże, ale poza tym... 8) Kiedyś na pewno wybierzemy się tam z naszym synusiem....
    A podobno na wyspie Rab plaża jest piaszczysta i lepsza dla dzieciaczków! ;D

6. AgaR.

AgaR. Fanka BB :)

My sie wybieramy na Krete 15 czerwca.Zobaczymy jak bedzie :) Napisze wam pozniej czy warte polecenia.Zabieramy ze soba nasze 2 szkraby :laugh:.Jeden lat 3 zas mlodszy 10 miesiecy.Wiemy juz ,ze lot 2,5 godzinki bedzie trwal.

7. natalya

natalya Fan(ka)

ja czarnogore polecam. jeszcze nie slyszalam zlych opinii o tym panstwie. jak zobaczylam zdjecia to sie zakochalam, nie jest jeszcze tak popularna jak chorwacja i nie ma tlumow turystow. cenowo tez przystepnie. jeden minus nie a z polski wycieczek lotniczych ale wiem ze z czech sa

8. ola87r

ola87r Zaangażowana w BB

moze DOminikana? Tanio jest z Konradtravel

9. mama_olga

mama_olga Zaciekawiona BB

W ubiegłym roku byliśmy z półtorarocznym dzieckiem na Majorce w okolicach Santanyi. Bardzo polecam te okolice, plaże są idealne dla dzieci, przeważnie rodzice z dziećmi więc i w okolicach jest sporo atrakcji. To były świetne wakacje gorąco polecam.

10. reklama
  11. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Polecam równiew, wprawdzie jak tam byłam nie miałam jeszcze dziecka, ale było wielu ludzi z małymi dziećmi i nie było z tym zżdnego problemu. W hotelu byo menu dla dzieci, lekarz, zabawy itp. Napewno się tam wybierzemy w 3, może w przyszłym roku. Ja byłam na wschodniej stronie wyspy, miejscowość cala d'or

12. Stopi69

Stopi69 Lipcowe mamy'09

Dobre miejsc na spacery z wozkiem to Majorka - okiolice Pamy - playa de palma, Can Pastillia. Ponad 20km rownej promenady przy samym morzu..mozna spacerowac z wozkiem ile sily w nogach.

Poleć forum